www.biobeauty.cz

LOGONA [classic] Tuhý čistič na obličej Bio-Aloe Vera & Přírodní Hyaluron

EAN:
4055297149174
Výrobce:
Logona
Dostupnost:
SKLADEM
Cena za ks bez DPH
210,- Kč
Cena za ks včetně DPH
254,- Kč

Čistí pleť bez mýdla a bez vysoušení a dodává jí cennou vlhkost. Veganské složení šetrné k pokožce s přírodními extrakty.


60 g

LOGONA Tuhý čistič na obličej čistí pokožku bez mýdla a bez vysoušení a dodává jí cennou vlhkost. Veganské složení a šetrné k pH s přírodními extrakty, organickou aloe vera a přírodní kyselinou hyaluronovou rozpouští částečky nečistot a make-up.  

Použití: zlehka napěňte v mokrých dlaních. Jemnou pěnu naneste na obličej a vmasírujte. Poté důkladně opláchněte.

Bezpečnostní upozornění: Skladujte v suchu na vzduchu pod 25 stupňů. V případě kontaktu s očima je důkladně vypláchněte.

Účinné látky:
Bio Aloe Vera: váže na sebe vlhkost, tím pomáhá hydratovat pokožku. Gel z aloe zároveň vykazuje značně regenerační, zklidňující, zvláčňující, hojivé a chladicí schopnosti. Funguje jako antioxidant a je protizánětlivý. Vytváří na pokožce ochranný film a díky jeho antioxidační aktivitě a obsahu vitaminu A a E se může poškozená kůže kvalitně regenerovat. Tlumí viditelnost strií, zajišťuje obnovu porušené tkáně, a navrací jí elasticitu.

Přírodní kyselina hyaluronová: poskytuje intenzivní hydrataci a pokožku plní jakoby „zevnitř“. Zlepšuje strukturu pokožky.

Certifikace: NaTrue

Další přednosti: vhodné pro vegany, netestováno na zvířatech, bio, bez karmínu


Složení/INCI: 

Doporučujeme koupit s:


www.biobeauty.cz
Provozovatel:
BioBeauty s.r.o.
U Pazderek 228/15
181 00 Praha 8
IČ: 26697700
DIČ: CZ26697700
informace:
objednavky@biobeauty.cz
775 280 362

Jak nakupovat
Doprava a platba
Kontakt