www.biobeauty.cz
+420 775 280 362
info@biobeauty.cz
Slezská 12 Praha 2

laSaponaria Opalovací krém SPF 30 BIO

EAN:
8054615470705
Výrobce:
laSaponaria
Dostupnost:
externí sklad
Cena za ks bez DPH
417,- Kč
Cena za ks včetně DPH
505,- Kč
Tento produkt nelze momentálně objednat.

100% přírodní a účinný opalovací krém s přírodními minerálními filtry, který chrání proti UVA i UVB záření. Snadno se aplikuje díky dávkovači a dobře se roztírá. Je vhodný i pro citlivou pokožku.

125 ml

Opalovací péče laSaponaria obsahuje přírodní minerální filtry oxid zinečnatý a oxid titaničitý, které účinně chrání jak před UVB, tak i UVA slunečnímu záření. Všechny produkty opalovací péče jsou také dermatologicky testované na citlivou pokožku a 100% bez nebezpečných nanočástic. Krém je dále odolný vůči vodě, je však na uvážení každého zákazníka, jak často bude ochranu obnovovat.
 
Krém obsahuje pečující látky jako vitamín E, výtažek ze slunečnice a vodu z granátového jablka pro ochranu pokožky před oxidačním procesem a stárnutím. Pokožka tak zůstává hebká a hydratovaná, nikoli vysušená jako po použití běžných opalovacích krémů.
 
Použití: krém rovnoměrně naneste na pokožku. Množství krému ovlivňuje dobu trvání ochrany (více krému = větší ochrana). V průběhu dne několikrát opakujte, zejména po koupeli (ačkoli je krém odolný proti vodě, vždy je lepší ochranu obnovit). Nevystavujte se slunci mezi 11 a 14 hodinou, chraňte miminka i malé děti před přímým slunečním zářením. Pozor! Před prvním použitím vyjměte pojistku.
 
Certifikace: Cosmetici Biologici
 
Další přednosti: obsahuje 100% minerální filtry, dermatologicky testováno, bez nanočástic, voděodolné, netestováno na zvířatech, VEGAN
 
Složení/INCI: Aqua, Zinc Oxide, Cocos Nucifera Oil*, Caprylic/Capric Triglyceride, Punica Granatum Fruit Water*, C13-15 Alkane, Propanediol, Helianthus Annuus Seed Oil*, Tri(Polyglyceryl-3/Lauryl) Hydrogenated Trilinoleate, Titanium Dioxide, Tocopheryl Acetate, Bisabolol, Oryzanol, Lauroyl Lysine, Polyhydroxystearic Acid, Silica, Magnesium Sulfate, Magnesium Stearate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Lecithin, Citric Acid, Phenethyl Alcohol, Undecyl Alcohol. * z ekologického zemědělství
 
Účinné látky:
Slunečnice je jednoletá rostlina patřící do čeledi hvězdnicovitých (Asteraceae), což je největší čeleď kvetoucích rostlin vyskytujících se v přírodě. Vědecký název „Helianthus“ pochází z řeckého slova „helios“, které znamená slunce, a „anthos“, což je květina, zatímco jeho běžný název „slunečnice“ pochází ze zvláštnosti této rostliny, která má pozoruhodný heliotropismus: pohybuje se podle pohybů slunce, a tímto způsobem je k němu otočen po celý den; je to možné díky „pulvino“, vláknu, které se nachází na stonku. Výhonky jsou vystaveny na východ ráno a na západ večer; v noci se vracejí na východ. Stonek může dosáhnout značných výšek: u odrůd oleje až asi 2 metry.
 
Slunečnice je rostlina pocházející z Jižní Ameriky. Přesný geografický původ tohoto druhu není znám, některé zdroje hovoří o Brazílii, jiné o Peru nebo Mexiku. Jisté je, že slunečnice byla pěstována a uctívána starými jihoamerickými populacemi, zatímco „dobyvatelé“ ji dováželi do Evropy kolem roku 1500.
Slunečnicový extrakt je bohatý na vitamín E a vitamin B6, které jsou velmi důležité pro obnovu buněk a ochranu pokožky, protože působí jako silné antioxidanty. V extraktu jsou také některé minerály, jako je fosfor, mangan, zinek a železo, které jsou užitečné pro vývoj energie a správné fungování organismu. Navíc díky přítomnosti polyfenolů zaručuje slunečnicový extrakt intenzivní restrukturalizaci a opravu namáhaných vlasů , čímž eliminuje suchost a nedostatek hydratace.
 
Původ: Společnost Emilian, která laSaponaria dodává slunečnicový extrakt, provádí extrakci pomocí technologicky vyspělé metody založené na ultrazvucích: jedná se o výlučně mechanickou metodu, při které celý proces extrakce probíhá při pokojové teplotě, čímž se zabrání rozpadu termolabilních účinných látek ... jako jsou vitamíny nebo éterické oleje. Během procesu se ultrazvuk transformuje na rázové vlny, které se šíří v zadržovací nádrži tvorbou milionů mikrobublin, které rostou, dokud nevybuchnou. Tento jev umožňuje prasknutí buněčné membrány, vyprázdnění účinných látek v ní obsažených a následnou solubilizaci v rozpouštědlovém médiu: tímto způsobem se získají téměř úplné extrakce všech účinných látek obsažených v rostlinách, což se nemůže stát při fyzická extrakce. Jedná se tedy o extrakční metodu schopnou udržet organoleptické a funkční vlastnosti rostlin neporušené.
 
Borůvková voda: Borůvka je krytosemenná rostlina patřící do čeledi Ericaceae, rodu Vaccinium. V Itálii borůvky rostou v lesích nebo v podrostu Alp a v Apeninách, kde je lze najít až do výšky 1 500–1800 metrů. Známe více než 130 druhů, ale borůvky a brusinky jsou dva druhy, které jsou nejvíce studovány a používány pro své výrazné terapeutické a kosmetické vlastnosti.
Bobule borůvek jsou bohaté na třísloviny, které představují asi 7% sušiny, a na flavonoidy. Obsahují také cukry, kyselinu citronovou, jablečnou, jantarovou a hydrokoramovou, stejně jako nespočet vitamínů skupin A, C a B: mimořádně účinné látky pro péči a krásu naší pokožky.
Flavonoidy jsou polyfenoly schopné regulovat aktivitu a metabolické funkce rostlinných organismů, ale pokud jsou užívány člověkem, podporují důležité regenerační a zdravé účinky také v těchto organismech. Jsou to základní pigmenty rostlin, které charakterizují barvu borůvek.
Flavonoidy skvěle působí na pojivové tkáni a kapilárách. Ve skutečnosti upřednostňuje funkčnost mikrocirkulace prováděním tonického působení na žilní úrovni a přispívá k udržení pružnosti stěn cév a k ochraně kapilár působením na pojivovou tkáň. Na kapilární úrovni flavonoidy díky afinitě k proteinům tím, že se k nim váží, zvyšují tonus tkáně a zabraňují ztrátě tekutin. Díky obsahu antokyanů a flavonoidů chrání mikrocirkulaci před oxidačním poškozením a jsou tak schopny přerušit reakční řetězec volných radikálů. Extrakt z borůvek je také hlavním přírodním zdrojem antokyanových glykosidů, ve vodě rozpustných pigmentů zodpovědných za většinu barev rostlin, se silnou antioxidační silou.
Borůvková voda má silné osvěžující, svíravé a povzbuzující vlastnosti. Kromě výše uvedených účinných látek obsahuje vitamíny A a C, kyselinu citrónovou a jablečnou a mnoho minerálů. Působení vitamínů je nezbytné k posílení a ochraně stěn kapilár, což je rozhodující účinek při léčbě kuperózy. Kosmetika na bázi borůvek je často předepisována odborníky v oboru pro ošetření této konkrétní nedokonalosti, která pleti dodává přirozený tón, svěžest a vitalitu.
 
Bisabolol: je jednou z hlavních složek heřmánkového éterického oleje a je ceněn pro své uklidňující, uklidňující a anti-zarudlé vlastnosti.

Doporučujeme koupit s:


www.biobeauty.cz
Provozovatel:
BioBeauty s.r.o.
Slezská 12
120 00 Praha 2
IČ: 26697700
DIČ: CZ26697700
informace:
info@biobeauty.cz
775 280 362

Jak nakupovat
Doprava a platba
Kontakt