www.biobeauty.cz

Kvitok Šípkový olej BIO

EAN:
85821330
Výrobce:
Kvitok
Dostupnost:
externí sklad
Cena za ks bez DPH
264,- Kč
Cena za ks včetně DPH
319,- Kč
Tento produkt nelze momentálně objednat.

Velmi výjimečný je i olej z jejich jader. Ten patří mezi jeden z nejúčinnějších rostlinných olejů na hojení jizev. Pomáhá redukovat stařecké skvrny, je výjimečně účinný proti vráskám, zmírňuje stárnutí pleti a přispívá k její hydrataci. Je účinný i jako prevence proti vzniku strií a celulitidy.

30 ml

Za studena lisovaný. Šípková růže není jen zdrojem šípků, ze kterých si vaříme výborný čaj. Velmi výjimečný je i olej z jejich jader. Ten patří mezi jeden z nejúčinnějších rostlinných olejů na hojení jizev. Pomáhá redukovat stařecké skvrny, je výjimečně účinný proti vráskám, zmírňuje stárnutí pleti a přispívá k její hydrataci. Je účinný i jako prevence proti vzniku strií a celulitidy.
 
Kvietok šípkový olej je v BIO kvalitě, za studena lisovaný a nerafinovaný. Má nádherně jantarovou barvu, rychle se vstřebává a nezanechává na pokožce mastný film.
 
Proč je šípkový olej tak výjimečný:
Šípkový olej je doslova nabitý vitaminem A, C a E a obsahuje vysoké množství omega mastných kyselin 3 a 6, díky kterým u něj byly zaznamenány tyto účinky:
napomáhá redukovat stařecké skvrny, drobné jizvy (i po akné),
zabraňuje stárnutí kožních buněk a udržuje pokožku hydratovanou,
je účinný jako prevence vzniku strií a celulitidy,
je použitelný nejen pro pleť a tělo, ale i vlasy.

Pamatujte! Olej vždy vtíráme do vlhké pokožky (jinak se nevstřebá a zůstane spíše na povrchu).

Co dělat, když po aplikaci zůstane pokožka oranžová? V první řadě zachovejte klid. :) Olej je charakteristický svou výraznou barvou a bezprostředně po aplikaci může pokožka skutečně zůstat oranžová. Během krátké chvíle se ale olej vsákne a pleti se vrátí její původní barva.

Jaký je rozdíl mezi rafinovaným a nerafinovaným olejem? Rafinovaný olej byl během výroby vystaven vysokým teplotám. Díky tomu ztrácí své cenné vlastnosti a jeho výživová hodnota je nižší než u nerafinovaných olejů, které byly lisovány za studena. Rafinace olejů se prostě a jednoduše provádí proto, aby nám déle vydržely a nekazily se. Cenné živiny a přirozené složení mastných kyselin zůstává zachováno v olejích, které rafinovány nebyly.

Pro zachování kvality skladujte produkty na suchém, chladném a tmavém místě.

Složení/INCI: Rosa Canina Fruit Oil


www.biobeauty.cz
Provozovatel:
BioBeauty s.r.o.
Slezská 12
120 00 Praha 2
IČ: 26697700
DIČ: CZ26697700
informace:
info@biobeauty.cz
775 280 362

Jak nakupovat
Doprava a platba
Kontakt