www.biobeauty.cz
+420 775 280 362
info@biobeauty.cz
Slezská 12 Praha 2

Havlíkova apotéka Krásná slečna - Maska pařba

EAN:
8594177415764
Výrobce:
Havlíkova přírodní apotéka
Dostupnost:
SKLADEM
Cena za ks bez DPH
281,- Kč
Cena za ks včetně DPH
340,- Kč

Maska pařba pro slečny a paní, jejichž pleť je vystavována kouři a smogu, je mastná, problematická a se sklony k tvorbě akné. Pomáhá zklidnit zarudnutí a zánětlivé reakce a detoxikuje kožní buňky pleti od nečistot po pobytu v zakouřeném prostředí.

30 ml 

Maska obsahující extrakty z černého rybízu, malin a řeřišnice omezuje poškození vlivem škodlivin, pomáhá rozjasnit pokožku a odstranit zašedlý tón pleti po probdělé noci.

Pleť mladých slečen často prochází nesčetnými úskalími, stejně jako jejich tělo a psychika. Proměna dívky na ženu je zdlouhavý a náročný proces plný tajemných zákoutí, překážek a nástrah, stejně tak jako krásných okamžiků plných bezstarostného smíchu a radosti ze života. Během této doby plné změn a sebepoznávání je pleť vystavena velkému množství škodlivin ze zakouřeného prostředí a smogu, působí na ni hormonální změny, stejně jako alkohol či stres. Je nutné tedy o ni pečovat s láskou a úctou, nejlépe pomocí přírodních látek, které jsou jí nejbližší. Stane se tak z malého a něžného poupátka překrásný růžový květ.

Ochrana pokožky je zaručena mimo jiné také vznikem seba skládajícího se především z triglyceridů a mastných kyselin, squalenu a esterifikovaných vosků. Následně je vytvářen hydrolipidový film, který pleť chrání před vnějšími stresovými vlivy, mikroby či vysušením. Tento film se vyvíjí především v pubertě, ale i během dalších let života. Jeho vznik je ovlivněn především hormony a často dochází k nadměrné produkci seba. S věkem se ustaluje pH pleti a její obranný systém slábne, čímž se také snižuje její mastnota a výskyt akné.

Účinné látky:

Černý rybíz a malina – směs extraktů z listů obsahující pleti prospěšné polyfenoly a hydrolysovatelné taniny, díky nimž dochází k potlačení oxidace seba zvýšením odolnosti lipidů, omezení zánětlivých reakcí v kůži a degradace pokožce vlastního squalenu.

Klíčky řeřišnice švýcarské – bohatý zdroj živin a především molekuly sulforaphanu, která napomáhá detoxifikovat buňky kůže od škodlivých vnějších faktorů, jako jsou kouř, emise a smog, tím že se podílí na degradaci jejich molekul. Ovlivňuje také činnost enzymů, které iniciují reakce v buňkách, při nichž se škodlivé molekuly přemění na vodorozpustnou formu, kterou dokáže tělo vyloučit. Tím se zvyšuje odolnost buněk, omezují se projevy stárnutí a poškození DNA v důsledky znečištěného okolního prostředí.

Konopný olej – pomáhá harmonizovat stav kožních buněk. Napomáhá obnovovat přirozený ochranný mikrofilm a následně zvyšuje odolnost pokožky vůči negativnímu působení okolního prostředí. Vhodný zejména při akné, atopickém ekzému či lupénce.

Aplikace: Nanést ráno na neočištěnou pleť. Nechte 3 minuty působit a masku opláchněte. Doporučujeme následně použít denní krém, například Krásná slečna.

Složení: Aqua (demineralizovaná voda), Isoamyl Laurate (přírodní olejová složka), Macadamia TernifoliaSeed Oil (makadamiový olej), Glycerin (rostlinný hydratant), Alcohol Denat. (líh), Cannabis Sativa Seed Oil(konopný olej), Cetyl Alcohol (vosk rostlinného původu), Glyceryl Stearate Citrate (přírodní emulgátor),Helianthus Annuus Seed Oil (slunečnicový olej), Polyglyceryl-3 Stearate (přírodní emulgátor), RibesNigrum Leaf Extract (extrakt z černého rybízu), Rubus Idaeus Leaf Extract (extrakt z maliníku), LepidiumSativum Sprout Extract (extrakt z klíčků řeřišnice), Iris Florentina Root Extract (extrakt z kosatce), CetearylAlcohol (vosk rostlinného původu), Glyceryl Caprylate (podporuje konzervační systém), Cetyl Palmitate,Sorbitan Palmitate (vosky rostlinného původu), Xanthan Gum (přírodní gelotvorná látka), Sorbitan Oleate(přírodní olejová složka), Propanediol (rostlinný  

www.biobeauty.cz
Provozovatel:
BioBeauty s.r.o.
Slezská 12
120 00 Praha 2
IČ: 26697700
DIČ: CZ26697700
informace:
info@biobeauty.cz
775 280 362

Jak nakupovat
Doprava a platba
Kontakt