www.biobeauty.cz

Keep Leaf Sáček na potraviny Mesh

Výrobce:
Keep Leaf
Dostupnost:
externí sklad
Cena za ks bez DPH
131,- Kč
Cena za ks včetně DPH
159,- Kč
Tento produkt nelze momentálně objednat.

Opakovaně použitelný sáček na svačinu nebo oběd s sebou. Vyrobeno z 100% bavlny. Vnitřní vrstva z polyesteru.

Rozměry: Rozměry: 18cm x 16.5cm 

Výborná alternativa plastových sáčků pro přenos jídla s sebou do práce, do školy nebo na cestování. Vhodné i na skladování potravin. Vnitřní strana je voděodolná a omyvatelná. Neobsahuje škodlivé látky, olovo ani bisfenol A.

Opakovaně použitelné sáčky Keep Leaf jsou výbornou alternativou k plastovým sáčkům a obalům, které používáme pro přenos jídla do práce, školy, na sport, cestování...Ideální na svačiny nebo studené obědy, ale i na skladování potravin. Samozřejmě není problém jej použít i třeba jako sáček pro kosmetiku, nebo jiné drobné věci.

Vyrobeno z 100% bavlny. Vnitřní vrstva z polyesteru zajišťuje voděodolnost a omyvatelnost vnitřku sáčku pro vyšší hygienu. Prodlužuje také čerstvost jídla. Sáček neobsahuje škodlivé ftaláty, olovo ani Bisfenol A. Sáček má zavíraní na suchý zip. Sáčky jsou nyní potiskovány ekologičtějším způsobem. Mnohokrát použitelné, stačí vypláchnout vodou, ale lze i prát šetrně v pračce nebo mýt v myčce.

Vyrobeno v Indii ve výrobě, která je zapojena do Etického obchodování. Pro více informací o této iniciativě navštivte www.ethicaltrade.org.

O firmě: Keep Leaf je malá rodinná firma. Je postavena na tom, že je možné vyrábět ekologické výrobky maximálně funkční, cenově zajímavé, moderní, atraktivní a dlouhodobě použitelné.

Jas, zakladatel firmy, se drží pravidla, že jeho výrobky a jeho designy musí být i veselé a pozitivní. Tvrdí, že být zelený nemusí znamenat být nudný.

Velmi mu záleží na opakovaném využití výrobků. Není samozřejmě špatné plastové sáčky recyklovat, ale výrobky opakovaně a dlouhodobě používat je mnohem ekologičtější a samozřejmě levnější. Keep Leaf používá jen materiály vzniklých přírodě blízkým hospodařením. Většina výrobků je z bio bavlny. Jejich řada výrobků pro přenos potravin maximálně dbá na praktičnost, snadné mytí a sušení výrobku a samozřejmě zachování kvality potravin. Výrobky neobsahují škodlivé ftaláty, olovo ani Bisfenol A. Výrobky jsou vyráběny v Indii ve výrobě, která je je zapojena do Etického obchodování. Pro více informací o této iniciativě navštivte www.ethicaltrade.org 
Můžete se nás zeptat či si naplánovat návštěvu:

www.biobeauty.cz
Provozovatel:
BioBeauty s.r.o.
Slezská 12
120 00 Praha 2
IČ: 26697700
DIČ: CZ26697700
informace:
info@biobeauty.cz
775 280 362

Jak nakupovat
Doprava a platba
Kontakt