www.biobeauty.cz

Jack N´Jill Přírodní zubní pasta pro děti ČERNÝ RYBÍZ

EAN:
9312657011010
Výrobce:
Jack N 'Jill
Dostupnost:
externí sklad
Cena za ks bez DPH
140,- Kč
Cena za ks včetně DPH
169,- Kč
Tento produkt nelze momentálně objednat.

Absolutně nejbezpečnější zubní pasta pro děti s organickými přísadami, a navíc s minimalistickým, recyklovatelným balením bez BPA. Zubní pasta je hypoalergenní a dětem nehrozí žádné riziko při polknutí. Pasta je vhodná již od prvního zoubku a je jednoduše mňam.


50 ml

Vyrobeno v Austrálii, certifikované Cruelty Free, Vegan, bez lepku, bez cukru, bez obsahu fluoridů, bez přidaných barviv, bez SLS (sodium lauryl sulfate).
 
Návod k použití: Naneste na kartáček malé množství pasty ve velikosti zrnka hrachu. Prostřednictvím minimálního tlaku čistěte zuby krouživými pohyby 2x denně. Neobsahuje mléko ani mléčné výrobky. Pro děti od 6 měsíců.
 
Složení/INCI: Xylitol (Xylitol z NON GMO kukuřice), Purified Water (čištěná voda), Glycerin (rostlinný glycerín z kokosu), Silica (silika), Organic Blackcurrant Flavor (Ribes Nigrum), Xanthan Gum (xantánová guma), Organic Calendula Officinalis Extract, Potassium Sorbate (sorban draselný), Citric Acid (kyselina citrónová)
 
Pět důvodů, proč používat dětské zubní pasty Jack N'Jill
1. 100% bezpečná zubní pasta
Se zubní pastou Jack N'Jill dáváte vašemu drobečkovi na kartáček to nejbezpečnější, co se na trhu s dětskými zubními pastami nachází. Svědčí o tom i certifikát od společnosti EWG (jedna z největších společností zabývající se bezpečností produktů), která označila naše dětské zubní pasty za ty nejbezpečnější na trhu.
Všichni dobře víme, že dětičky zubní pasty rady polykají. Při zubních pastách Jack N'Jill se nemusíte obávat toho, že by bylo po spolknutí naší pasty vašemu děťátku špatně nebo by na něj přišla náhlá nevolnost. Naše zubní pasty jsou hypoalergenní a v jejich složení nenajdete nic, co by mohlo bříšku vašeho dítka uškodit.
 
2. Bez jakýchkoliv chemikálií
Zubní pasty neobsahují žádné chemikálie. A to ani ty "bezpečné". V zubních pastách nenajdete ani fluorid ani žádná umělá sladidla, barviva či geneticky modifikované látky. Složení zubních past Jack N'Jill je 100% přírodní a pasty neobsahují ani deriváty palmového oleje.
 
3. V příchutích, které si vaše děti zamilují!
Zubní pasty nabízíme hned v pěti příchutích. Ty však nedosahujeme žádnými umělotinami! Ve složení past můžete najít přírodní organické ovoce, které jim dodává tu výbornou chuť, díky které si naše pasty vaše malé zázraky určitě zamilují. :) Konkrétně u nás najdete příchutě, jako jsou jahoda, malina, banán, borůvka, černý rybíz.
 
4. Blahodárný organický měsíček
Kromě skvělé chutě mají zubní pasty Jack N'Jill ve svém složení i cosi další, což potěší každého jednoho rodiče. Jde o organický měsíček. A proč byste se z něj měli těšit? Právě tato bylinka má přírodní léčivé schopnosti, které prospívají vašemu drobečkovi. Měsíček působí protizánětlivě, jeho silné léčivé schopnosti pomáhají mladým zoubkem a zklidňují dásně vašich nejmenších.
 
5. Bio i veganské a v recyklovatelném obalu
Další nespornou předností zubních past Jack N'Jill je i to, že pasty jsou BIO, veganské a tak, jak samotná pasta neškodí vašemu dítěti, tak ani její obal neškodí životnímu prostředí. Obaly zubních past jsou minimalistické, bez BPA a recyklovatelné
.


www.biobeauty.cz
Provozovatel:
BioBeauty s.r.o.
U Pazderek 228/15
181 00 Praha 8
IČ: 26697700
DIČ: CZ26697700
informace:
objednavky@biobeauty.cz
775 280 362

Jak nakupovat
Doprava a platba
Kontakt