www.biobeauty.cz

Jack N´Jill Přírodní mýdlo na ruce SIMPLICITY

EAN:
9312657300169
Výrobce:
Jack N 'Jill
Dostupnost:
externí sklad
Cena za ks bez DPH
247,- Kč
Cena za ks včetně DPH
299,- Kč
Tento produkt nelze momentálně objednat.

BLAHODÁRNÉ A HYDRATAČNÍ. Přírodní mýdlo zbaví ruce bakterií a virů. Výtažky a organické oleje dokonale omyjí a vyživí pokožku rukou. Blahodárná a hydratační aromaterapeutická směs s výtažky z australské kudránie, organickým kokosovým olejem a Ylang Ylang.

300 ml

Řada Simplicity to je přirozenost, díky svému hypoalergennímu složení je tato řada vhodná pro novorozeňata a děti, které mají velmi citlivou pokožku. Hebkost, elasticitu pokožky a posílení vlásků dodá koktejl důležitých minerálů, vitamínů a esenciálních aminokyselin, které v sobě skrývá quinoa. Obsahuje jich hned několik – vápník, železo, fosfor a vitamin B2. Aby vše pěkně pěnilo je použito, přírodní pěnidlo z mýdlokoru tupolistého, , který je zároveň i výborným antioxidantem a má i protizánětlivé účinky.
 
Mýdlokor tupolistý (Quillaja saponaria) je stálezelený, na kvalitu půdy nenáročný strom vyrůstající do průměrné výšky okolo 15 m. Je původní druh z jihoamerického Chile a současně chilský endemit. Je součásti nepočetného rodu mydlokor, jehož české jméno je odvozeno od vlastnosti kůry. Její měkká, vnitřní část obsahuje hodně triterpenoidních saponinů, které při styku s vodou pění jako evropské mýdlo a kůra se proto používala k mytí. Vědecké jméno rodu Quillaja je odvozeno od slova "quillean", výrazu původních obyvatel Chile Mapučů pro "umýt")
 
Složení/INCI: Water (Aqua), Decyl Glucoside, Lauryl Glucoside, Glycerin, Sodium Citrate, Gluconolactone, Quillaja Saponaria Bark Extract, Chenopodium Quinoa (Quinoa) Seed Extract, Xanthan Gum, Panthenol, Citric Acid, Sodium Phytate, Sodium Benzoate, Calcium Gluconate


www.biobeauty.cz
Provozovatel:
BioBeauty s.r.o.
U Pazderek 228/15
181 00 Praha 8
IČ: 26697700
DIČ: CZ26697700
informace:
objednavky@biobeauty.cz
775 280 362

Jak nakupovat
Doprava a platba
Kontakt