www.biobeauty.cz
+420 775 280 362
info@biobeauty.cz
Slezská 12 Praha 2

Jack N 'Jill Kids Set přírodní zubní pasta Jahoda + Bio dětský zubní kartáček Zajíček

EAN:
9312657011027
Výrobce:
Jack N 'Jill
Dostupnost:
externí sklad
Cena za ks bez DPH
194,- Kč
Cena za ks včetně DPH
235,- Kč
Tento produkt nelze momentálně objednat.

LIMITOVANÁ AKCE⭐ Oblíbené duo přírodní zubní kartáček se zajíčkem + přírodní zubní pasta s jahodovou příchutí.

50 ml + 1 kus

Zubní pasta Jahoda: Absolutně nejbezpečnější přírodní zubní pasta pro děti v minimalistickým, recyklovatelným balení bez BPA. Zubní pasta obsahuje pouze přírodní složky, je hypoalergenní a pro děti nepředstavuje žádné riziko při polknutí. Pasta je vhodná od prvních zubů a je prostě MŇAM!

Složení/INCI: Xylitol (Xylitol z NON GMO kukuřice), Purified Water (čištěná voda), Glycerin (rostlinný glycerín z kokosu), Silica (silika), Organic Strawberry Flavor (Fragaria Chiloensis), Xanthan Gum (xantánová guma), Organic Calendula Officinalis Extract, Potassium Sorbate (sorban draselný), Citric Acid (kyselina citrónová)
 
Pasta je vhodná již od prvního zoubku a je jednoduše mňam. Pro děti od 6 měsíců.
Vyrobeno v Austrálii, certifikované Cruelty Free, Vegan, bez lepku, bez cukru, bez obsahu fluoridů, bez přidaných barviv, bez SLS (sodium lauryl sulfate).

Návod k použití: Naneste na kartáček malé množství pasty ve velikosti zrnka hrachu. Prostřednictvím minimálního tlaku čistěte zuby krouživými pohyby 2x denně.

5 důvodů, proč by měly děti používat pasty Jack N'Jill:
1. 100% bezpečná zubní pasta: Se zubní pastou Jack N'Jill dáváte vašemu drobečkovi na kartáček to nejbezpečnější, co se na trhu s dětskými zubními pastami nachází. Svědčí o tom i certifikát od společnosti EWG (jedna z největších společností zabývající se bezpečností produktů), která označila naše dětské zubní pasty za ty nejbezpečnější na trhu.
Všichni dobře víme, že dětičky zubní pasty rady polykají. Při zubních pastách Jack N'Jill se nemusíte obávat toho, že by bylo po spolknutí naší pasty vašemu děťátku špatně nebo by na něj přišla náhlá nevolnost. Naše zubní pasty jsou hypoalergenní a v jejich složení nenajdete nic, co by mohlo bříšku vašeho drobečka uškodit.
 
2. Bez jakýchkoliv chemikálií: Naše zubní pasty neobsahují žádné chemikálie. A to ani ty "bezpečné". V našich zubních pastách nenajdete ani fluor ani žádná umělá sladidla, barviva či geneticky modifikované látky. Složení zubních past Jack N'Jill je 100% přírodní a naše pasty neobsahují ani deriváty palmového oleje.
 
3. V příchutích, které si vaše děti zamilují! Zubní pasty nabízíme hned v pěti příchutích. Ty však nedosahujeme žádnými umělotinami! Ve složení past můžete najít přírodní organické ovoce, které jim dodává tu výbornou chuť, díky které si naše pasty vaše malé zázraky určitě zamilují. :) 

4. Blahodárný organický měsíček: Kromě skvělé chutě mají zubní pasty Jack N'Jill ve svém složení i cosi další, což potěší každého jednoho rodiče. Jde o organický měsíček. A proč byste se z něj měli těšit? Právě tato bylinka má přírodní léčivé schopnosti, které prospívají vašemu drobečkovi. Měsíček působí protizánětlivě, jeho silné léčivé schopnosti pomáhají mladým zoubkem a zklidňují dásně vašich nejmenších.
 
5. Bio i veganské a v recyklovatelném obalu: Další nespornou předností zubních past Jack N'Jill je i to, že naše pasty jsou BIO, veganské a tak, jak samotná pasta neškodí vašemu drobečkovi, tak ani její obal neškodí životnímu prostředí. Obaly zubních past jsou minimalistické, bez BPA a recyklovatelné.
Zubní pasty Jack N'Jill jsou bezpečné a ze zkušenosti víme, že děťátka si její přírodní chuť okamžitě zamilují. Tak proč to nezkusíte i vy? :)
 
Kartáček: extra měkký
Jack N´Jill BIO zubní kartáček rozložitelný v přírodě, vyroben ze 100 % kukuřičného škrobu a měkkých nylonových vláken. Extra měkký, zero waste, ergonomická rukojeť pro pohodlné uchopení dítětem,  vhodný již od prvních zoubků, bez BPA & PVC
Návod k použití: před a po použití důkladně omyjte. Aplikujte malé množství přírodní zubní pasty Jack N' Jill na kartáček. Zoubky čistěte minimálním tlakem a krouživými pohyby.
 
Měňte kartáček každých 6-8 týdnů, nebo i dříve, pokud se kartáček zničí. Vyměňte kartáček po nemoci. Může se dezinfikovat. Štětinky nechte vysušit za přístupu vzduchu. Nepoužívejte bez dozoru dospělých.
 
Jack N´Jill je firma ohleduplná vůči přírodě. Balení je z recyklovatelného papíru a okénko ze 100%  kukuřičného škrobu Kartáček je první svého druhu na světě, navržen pro děti v BIO kvalitě.
 
Pokyny k likvidaci: Odlomte hlavu zubního kartáčku. Pečlivě jej odstraňte. Pokud je to možné, obraťte se na místní recyklační program. (Nylon je recyklovatelný). Vložte zbytek kartáčku do kompostu. Obvykle trvá 90 dní, než se kartáček rozloží v komerčním prostoru.

Složení: kukuřičný škrob (NON GMO), nylonová vlákna


www.biobeauty.cz
Provozovatel:
BioBeauty s.r.o.
Slezská 12
120 00 Praha 2
IČ: 26697700
DIČ: CZ26697700
informace:
info@biobeauty.cz
775 280 362

Jak nakupovat
Doprava a platba
Kontakt