www.biobeauty.cz
+420 775 280 362
info@biobeauty.cz
Slezská 12 Praha 2

Jack N 'Jill Gel na prořezávající se zoubky

EAN:
9312657110256
Výrobce:
Jack N 'Jill
Dostupnost:
externí sklad
Cena za ks bez DPH
198,- Kč
Cena za ks včetně DPH
239,- Kč
Tento produkt nelze momentálně objednat.

Jack N 'Jill Teething Gel dočasně zmírňuje příznaky neklidu, podrážděnosti a bolavých dásní při prořezávání prvních zoubků u našich nejmenších.

15 g

Prořezávání zoubků může být pro rodiče stejně stresující, jako pro malé. Výzvou Jack N 'Jill bylo vyvinout produkt, který poskytne úlevu, úžasně chutná (jemná vanilková příchuť) a zároveň poskytne rodičům klid, že se vyhýbají škodlivým chemikáliím. Protože bezpečnost je vždy na prvním místě!
 
Zklidňující složení obsahuje heřmánek a měsíček a jemnou přírodní vanilkovou příchuť.
 
Náš přírodní zubní gel absolutně „bez benzocainu a belladonny“ a vhodný od 4 měsíců, je veganský a vyrobený v Austrálii podle nejvyšších standardů kontroly kvality.

Použití: Před použitím si umyjte ruce. Gel Jack N‘ Jill v množství velkém asi jako kulička hrášku naneste na Ubrousek na zuby a dásně Jack N‘ Jill nebo na svůj prst a vmasírujte na zasažené místo až 4x za den nebo podle pokynů lékaře.
 
UPOZORNĚNÍ: U dětí do 4 měsíců nejdříve konzultujte použití s lékařem. Pokud nezmizí podráždění, bolest, otok či zarudnutí či pokud se objeví vyrážka nebo horečka, přestaňte přípravek používat a kontaktujte lékaře. V případě předávkování či alergické reakce vyhledejte lékařskou pomoc okamžitě. Nepoužívejte, pokud je před otevřením poškozená tuba nebo uzávěr. Uchovávejte mimo dosah dětí.


 
Složení/INCI: Purified Water, Glycerin, Hydroxyethyl Cellulose, Calendula Officinalis Extract, Xylitol (Organic), Potassium Sorbate, Chamomilla Recutita Flower Extract, Vanilla Planifolia Flavor (Naturally derived), Citric Acid.


www.biobeauty.cz
Provozovatel:
BioBeauty s.r.o.
Slezská 12
120 00 Praha 2
IČ: 26697700
DIČ: CZ26697700
informace:
info@biobeauty.cz
775 280 362

Jak nakupovat
Doprava a platba
Kontakt