www.biobeauty.cz

Jack N´Jill BIO Dětský zubní kartáček DINO

EAN:
9312657131084
Výrobce:
Jack N 'Jill
Dostupnost:
externí sklad
Cena za ks bez DPH
93,- Kč
Cena za ks včetně DPH
112,- Kč
Tento produkt nelze momentálně objednat.

Jack N´Jill BIO zubní kartáček rozložitelný v přírodě, vyroben ze 100 % kukuřičného škrobu a měkkých nylonových vláken. Extra měkký. KOMPOSTOVATELNÝ.

extra měkký - zero waste - ergonomická rukojeť pro pohodlné uchopení dítětem - vhodný již od prvních zoubků - bez BPA & PVC

Návod k použití: před a po použití důkladně omyjte. Aplikujte malé množství ( velikosti hrášku ) přírodní zubní pasty Jack N' Jill na kartáček. Zoubky čistěte minimálním tlakem a krouživými pohyby.
 
Měňte kartáček každých 6-8 týdnů, nebo i dříve, pokud se kartáček zničí. Vyměňte kartáček po nemoci. Může se dezinfikovat. Štětinky nechte vysušit za přístupu vzduchu. Nepoužívejte bez dozoru dospělých. Necucejte ani nežvýkejte.
 
Jack N´Jill je firma ohleduplná vůči přírodě. Balení je z recyklovatelného papíru a okénko ze 100% kukuřičného škrobu. Kartáček je první svého druhu na světě, navržen pro děti v BIO kvalitě.
 
Pokyny k likvidaci: Odlomte hlavu zubního kartáčku.  Pečlivě jej odstraňte. Pokud je to možné, obraťte se na místní recyklační program. (Nylon je recyklovatelný). Vložte zbytek kartáčku do kompostu. Obvykle trvá 90 dní, než se kartáček rozloží v komerčním prostoru
 
SLOŽENÍ: kukuřičný škrob (NON GMO), nylonová vlákna
 
JAK URŽET ZUBNÍ KARTÁČEK V KONDICI? Opláchněte kartáček pod vodou před a po čištění. Účinně kartáček vyčistíte procházením palcem po štětinkách dopředu a dozadu.
Setřeste z kartáčku přebytečnou vodu.
Skladujte kartáček ve svislé poloze např. v přírodě rozložitelném pohárku Jack N 'Jill, aby štětinky měli možnost dobře vyschnout.
V rámci hygieny skladujte kartáček, co nejdále od prostorů toalety.
 
JAK STERILIZOVAT KARTÁČEK? Plak a ústní dutina obsahují množství mikroorganismů. Tyto mikroorganismy se samozřejmě zachycují na štětinkách kartáčku. Protože kartáček se často nachází ve vlhkém prostředí, bakterie se mohou množit. Proto je nezbytné udržovat kartáček čistý a pravidelně jej sterilizovat. Doporučujeme měnit kartáček každých 8 týdnů a po nemoci. Oplachujte štětinky (viz výše).
Setřeste přebytečnou vodu.
Kartáček umístěte do kelímku hlavou dolů.
Nalijte dostatečné množství peroxidu vodíku 3% ** na to, aby zakryl hlavičku i se štětinkami.
Nechte 10 minut stát
Opláchněte štětinky pod vodovodem.
Setřeste přebytečnou vodu a uložte ve sklenici jako předtím.
Sterilizujte jednou za týden.
** Peroxid vodíku 3% je běžně dostupný v lékárnách.
 
O peroxidu vodíku: Tříprocentní roztok peroxidu vodíku má mírné a bezpečné antimikrobiální vlastnosti. Rychle se rozpadá na vodu a kyslík. Může také fungovat jako bělidlo, takže je nutné jej používat s rozumem. Otevírejte jej opatrně a ujistěte se, že uzávěr směřuje pryč od zbytku obalu.
 
Zubní pasty: Tuba zubní pasty je hermeticky uzavřena pod uzávěrem z hygienických důvodů. Během běžného používání se na otvoru v uzávěru budou tvořit malá množství krystalové pasty.
Za použití čisté vlhkého hadříku nebo utěrky odstraňte veškerou pastu z okolí otvoru v uzávěru. Vysušte uzávěr čistým, suchým hadrem. Zavřete odklápěcí víko a pastu skladujte ve svislé poloze (s uzávěrem směřujícím nahoru) např. v přírodě rozložitelném koupelnovém pohárku Jack N 'Jill. Vždy skladujte produkty ústní hygieny, co nejdále od prostorů toalety. Je důležité vždy udržovat zubní kartáček čistý a pravidelně sterilizovat hlavičku. Když se kartáček dostane do kontaktu s otvorem na uzávěru pasty, bakterie atd. se mohou dostat do tuby. Prosím, nedovolte dětem cucat tubu se zubní pastou. My víme, že chutná opravdu skvěle, ale je to nehygienické (může to dokonce pastu znehodnotit) a není to účelem pasty Jack N 'Jill. Pokud k tomu přece dojde, vyčistěte uzávěr, jak je uvedeno výše.
 


www.biobeauty.cz
Provozovatel:
BioBeauty s.r.o.
U Pazderek 228/15
181 00 Praha 8
IČ: 26697700
DIČ: CZ26697700
informace:
objednavky@biobeauty.cz
775 280 362

Jak nakupovat
Doprava a platba
Kontakt