www.biobeauty.cz

INCOGNITO Přírodní repelentní osvěžovač vzduchu

EAN:
5060164450191
Výrobce:
Incognito
Dostupnost:
SKLADEM
Cena za ks bez DPH
264,- Kč
Cena za ks včetně DPH
320,- Kč

Praktický malý osvěžovač vzduchu a 100% přírodní rostlinný repelent s čerstvou borovicovou a citrusovou vůní, který udrží hmyz mimo místnost až 3 měsíce 

Praktický a malý osvěžovač vzduchu a 100% přírodní rostlinný odpuzovač hmyzu s čerstvou borovicovou a citrusovou vůní

• udrží hmyz mimo místnost až 3 měsíce, pokud se víčko zavírá, když není používán, nebo 3 týdny, pokud je používán nepřetržitě

• pro vyšší účinnost doporučujeme kombinovat s dalšími přípravky řady Incognito®

• 10% ze zisku z prodeje přípravku je posíláno na charitu

• není testováno na zvířatech

Složení: česnekový olej, borovicový olej, kafrový prášek, organická java citronella

Incognito vyrábí firma z Velké Británie, Howad Ltd., založená Howardem Carterem. Výrobky Incognito používají vysoce účinné přírodní odpuzovadlo hmyzu - citronella javská. Složení všech výrobků je 100% přírodní, veganské, netestováno na zvířatech a vhodné i pro děti od 3 měsíců.

Při svých cestách Indií dostal zakladatel firmy Carter po štípnutí komárem Malárii, o půl roku později chytnul v Asii "Horečku Dengue", přestože byl očkovaný a používal silný chemický repelent s DEET, proti hmyzu. Vznikla tak značka Incognito, která díky své účinnosti proti hmyzu získala mnoho ocenění předních zdravotnických organizací, ekologických institucí i doporučení. U Incognito je důležitá jak ekologická a etická výroba, ale také minimální dopad na životní prostředí a přírodu - složení výrobků je tak odbouratelné v přírodě a není toxické pro vodní organizmy.

Produkty jsou natolik šetrné, že je možné je používat i na děti od 3 měsíců, domácí mazlíčky jako jsou kočky, psi, hlodavci a další.

10% z prodeje výrobků věnuje firma na charitu, dobročinným organizacím a na podporu živnotního prostředí.

Některé výrobky jsou vyráběné zodpovědně, šetrně a ekologicky přímo v Thajsku.

Proč jsou výrobky tak úžasné? Protože neobsahují chemické DEET (toxický pesticid, který odpuzuje hmyz), má však negativní dopad na lidské zdraví, vodní živočichy a může poškozovat nervovou soustavu savců.

Pro použití repelentu na děti a zvířata určitě nedoporučuje používat "klasické" repelenty a přípravky z obchodů, zdravotní komplikace způsobené DEET mohou být horší, než samotné potenciálně nebezpečné nemoci jako Malárie, Dengue atd.

Výrobky byly testovány v deštných pralesech i tropických oblastech, kde získaly lepší hodnocení, než klasické chemické repelentní přípravky. 

www.biobeauty.cz
Provozovatel:
BioBeauty s.r.o.
U Pazderek 228/15
181 00 Praha 8
IČ: 26697700
DIČ: CZ26697700
informace:
objednavky@biobeauty.cz
775 280 362

Jak nakupovat
Doprava a platba
Kontakt