www.biobeauty.cz

INCOGNITO Přírodní repelent ve spreji

EAN:
5060164450009
Výrobce:
Incognito
Dostupnost:
SKLADEM
Cena za ks bez DPH
264,- Kč
Cena za ks včetně DPH
319,- Kč

100% přírodní rostlinný repelent, účinný proti všemu bodavému hmyzu, vhodné pro děti od 1 měsíce, působí až 5 hodin, bez pocitu mastnoty.

100 ml 

Repelent Incognito® poskytuje 100% ochranu proti všem 3 500 různým druhům bodavého hmyzu, včetně muchniček, moskytů, vos, včel, much, koutulí, ovádů, klíšťat, blech, komárů a dalším. Obsahuje účinnou složku Citrepel 75. Repelent je 100% přírodní, neobsahuje DEET (dithyltoluamid) ani žádné jiné pesticidy či toxické chemikálie. Je vhodný pro všechny členy rodiny včetně malých dětí i pro osoby s citlivou kůží. Jeho maximální účinnost je klinicky prokázána. Při použití repelentu Incognito spolu s impregnovanou ochrannou sítí, je prokázán ochranný účinek proti malárii.

Repelent neobsahuje žádné živočišné bílkoviny a proto je vhodný pro vegany (potvrzeno mezinárodní asociací The Vegan Society).

Jak fungují jeho repelentní vlastnosti? Ochrana je dvojí - za prvé účinná látka Citrepel 75 fakticky odpuzuje hmyz, včetně komárů, klíšťat, muchniček, mušek, ovádů, blech, vos či včel. A za druhé repelent kamufluje vaše kairomony. Co jsou kairomony? Tak jako lidé jsou k sobě přitahování feromony, tak hmyz je ke svým hostitelům přitahován právě látkami zvané kairomony. Ty mohou být různé a tělo je vylučuje podle toho, jak máte rychlý metabolismus. Čím aktivnější tedy jste, tím jste atraktivnějším cílem právě třeba pro komáry. Samičky komárů jsou schopné kairomony detekovat na vzdálenost až jednoho kilometru. Aktivní látka je tak účinná, že je klinicky prokázaná její 100% ochrana proti malárii v kombinaci s naimpregnovanou moskytiérou.

INCI/Složení: alkohol denat, voda, citrepel 75 (eukalyptus maculata citriodora), camphor (cinnamomum camphora), organic bergamot (citrus bergamia), linalool*, limonene*, citral*), (*přírodní složky esenciálních olejů).

Upozornění: u malých dětí a osob s citlivou kůží proveďte nejprve alergický test, při rozprašování se vyhněte celé oblasti očí, nastříkejte si sprej do dlaní a naneste do těchto citlivých oblastí rukama, nastříkejte se znovu po koupání či zvýšeném pocení, repelent vždy nanášejte na závěr - na opalovací krémy a jakékoliv další kosmetické přípravky


www.biobeauty.cz
Provozovatel:
BioBeauty s.r.o.
U Pazderek 228/15
181 00 Praha 8
IČ: 26697700
DIČ: CZ26697700
informace:
objednavky@biobeauty.cz
775 280 362

Jak nakupovat
Doprava a platba
Kontakt