www.biobeauty.cz

Havlíkova apotéka Krásná kurtizána - Svůdný pohled

EAN:
8594177414521
Výrobce:
Havlíkova přírodní apotéka
Dostupnost:
externí sklad
Cena za ks bez DPH
555,- Kč
Cena za ks včetně DPH
671,- Kč
Tento produkt nelze momentálně objednat.

Svůdný pohled kurtizány zasáhne i Vás. Pečuje o oční okolí s láskou, hydratací a účinnou látkou EPS Seafill. Vrásky vyhladí a pleti uleví od únavy třeba z klimatizace nebo monitoru počítače. 

10 ml

EPS Seafill má původ v mořském planktonu. Dokáže se navázat na kolagenová vlákna mezi vrstvami pokožky a vypnout je. Makadamiový olej, náš oblíbený rakytník nebo třeba meduňka budou zase něžně pečovat o jemné oční okolí.

Do 15 minut budou Vaše očka jako nová, zářivější a odpočatá. Když k tomu přidáte úsměv, nikdo vám neodolá. Krém umí pečovat i o jemné vrásky kolem úst, abyste se nemusely přestat smát.

„Oči jsou okna do duše.“ Pohled do nich nám dokáže vyzradit celou řadu zajímavých informací stejně tak, jako celá naše tvář. Oční okolí nám napovídá o současném zdravotním stavu i našem životním stylu. Unavený pohled se zašedlou pokožkou, kruhy a váčky pod očima či vrásky u koutku oka mohou svědčit o probdělé noci, únavě a vyčerpání, stejně jako o špatné životosprávě či dlouhodobé práci na počítači.

V současné době vnímáme čím dál více výskyt elektronického, světelného i akustického smogu a dlouhodobé vystavování se mu škodí mimo jiné také očím. Veškerá elektronika v našem okolí nám sice usnadňuje život a práci, ale má i prokazatelně negativní vliv. Po celý den spousta lidí sedí u obrazovek svých počítačů. Neulevují pak svým očím ani doma, kdy vymění monitor za televizní obrazovku či mobilní telefon. Oči jsou namáhané neustálým nucením zaostřovat, zatěžuje je světlo dopadající z přístroje a neprospívá jim ani námi neviditelný elektronický smog. Následně jsou tyto cenné orgány zraku i jejich okolí vysušené, unavené a bez jasu. Na pokožce se vlivem vysušení vytvářejí vrásky a pod očima kruhy a váčky. Je tedy nutné o tyto naše klenoty dbát správnou péčí i životním stylem.

Pleť kolem očí je jednou z nejcitlivějších a nejtenčích na našem těle. Proto problémy a znaky stáří se na ní začínají projevovat jako první. Protože je zde malá tuková vrstva, která by pokožku chránila, a výskyt mazových a potních žláz je v této oblasti také velmi řídký, pleť v očním okolí je často vysušená a rychle ztrácí svou elasticitu a pružnost. Správná péče o ni je tedy velmi důležitá. Základem je jemné, ale důkladné odlíčení proti směru vrásek. Vhodná hydratační péče, která jemnou pokožku nezatíží, ale dodá jí potřebné živiny. A nakonec regenerační péče na noc, kdy mají oči i jejich okolí možnost odpočívat.

EPS Seafill je účinná látka pocházející z mořských exopolysacharidů, látek, které jsou produkovány mořským planktonem u pobřeží Bretaně. V této oblasti je stále zachován druh mořské trávy Zostera, která poskytuje ochranu, výživu a prostor pro rozmnožování organismů ve svém okolí. V tomto malém ekosystému hrají exopolysacharidy významnou roli při zachytávání základních živin pro malé organismy. Díky těmto svým schopnostem, přilnout k jiným látkám, se v pleti dokáží navázat na kolagenová vlákna a vypnout je. Tím dochází k vypnutí a vyhlazení pleti.

Účinné látky:

EPS Seafill – účinná látka pocházející z mořských exopolysacharidů, látek které jsou produkovány mořským planktonem u pobřeží Bretaně. Díky svým vlastnostem se dokáže navázat na kolagenová vlákna a vypnout je. Tím dochází k vyhlazení očního okolí. Po 15 minutách je pokožka vypnutější, jemnější a hladší.

Rakytník – získávaný šetrnou CO2 extrakcí si zachovává důležité vlastnosti a obsažené látky. Pomáhá redukovat rány a významně bojuje proti oxidačnímu stresu. Poskytuje přirozenou ochranu proti slunečnímu záření a před nepříznivými vlivy. Pomáhá zklidňovat porušenou pokožku, tonizuje, hydratuje ji a má vysoký antioxidační potenciál. Obsahuje alkaloid hippophein měnící se v organismu v hormon štěstí (serotonin).

Makadamiový olej - vzácný olej, který obsahuje vitamin E, fytosteroly a kyselinu palmitoolejovou, selen a zinek. Vyniká velkým obsahem antioxidačních látek chránící buněčné membrány. Svým složením je blízký lidskému kožnímu mazu, čímž poskytuje pokožce optimální výživu.

Meduňka – patří k nejpoužívanějším lokálním bylinkám. Pomáhá tlumit zarudnutí pleti, zklidňuje ji a napomáhá obnovit její rovnováhu.

Včelí vosk – vytváří ochranou vrstvu na povrchu pleti. Má vyživující, zjemňující, zvlhčující a antioxidační účinky.

Aplikace: Aplikujte ráno a večer po vyčištění pleti na místa s výskytem vějířovitých vrásek, především na očním oblouku a kolem rtů. Jemnou masáží pomocí speciálního aplikátoru vtírejte od kořene nosu směrem ke spánkům a v okolí úst včetně míst pod nosem. Vhodné následně použít krém Krásná kurtizána na zbytek pleti.

Složení: Aqua (demineralizovaná voda), Helianthus Annuus Seed Oil (slunečnicový olej), Coco-Caprylate/Caprate (přírodní olejová složka), Propanediol (hydratační látka z kukuřice), Polyglyceryl-3 Polyricinoleate (přírodní emulgátor z ricinového oleje), Cera Alba (včelí vosk), Macadamia Ternifolia Seed Oil (makadamiový olej), Zinc Sulfate (podporuje stabilitu emulze), Glycerin (rostlinný glycerin, hydratuje pokožku), Glyceryl Caprylate (emolient podporující konzervaci), Magnesium Stearate (podporuje stabilitu emulze), Alteromonas Ferment Extract (EPS Seafill – vyplňuje vrásky), Tocopherol (vitamin E, antioxidant), Hippophae Rhamnoides Fruit Extract (rakytníkový olej), Mellisa Officinalis Leaf Extract (extrakt z meduňky), Rosmarinus Officinalis Leaf Extract (rozmarýnový extrakt), Sodium Levulinate, Sodium Anisate (sodné soli organických kyselin s bakteriostatickou funkcí - chrání produkt před znehodnocením), Phenethyl Acohol (přírodní podpora konzervace), Potassium Sorbate, Sodium Benzoate (konzervanty pro potravinářství a certifikovanou přírodní a bio kosmetiku), Citric Acid (úprava pH). 
Můžete se nás zeptat či si naplánovat návštěvu:

www.biobeauty.cz
Provozovatel:
BioBeauty s.r.o.
Slezská 12
120 00 Praha 2
IČ: 26697700
DIČ: CZ26697700
informace:
info@biobeauty.cz
775 280 362