www.biobeauty.cz

FITNE Zásadité kapsle

Kód zboží:
50159
Výrobce:
Fitne
Dostupnost:
SKLADEM
Cena za ks bez DPH
364,- Kč
Cena za ks včetně DPH
419,- Kč

Zásadité kapsle podporující správnou rovnováhu v našem těle.
Vhodné pro vegany. Bez laktozy a glutenů. Kapsle bez želatiny.

60 kapslí

Vyrovnaný poměr mezi kyselinami a zásadami je důležitý pro celkovou funkci výměny látkové v našem těle a významné určuje naší pohodu a výkon. Nevyvážená výživa s velkým podílem živočišných bílkovin, psychický a fyzický stres, alkohol a nikotin a strava chudá na zeleninu a ovoce, mohou vést k překyselení organismu. Ubitost, únava, předčasné výpadky výkonu při sportu, ale také problémy s klouby a ochablost vaziva mohou naznačovat problémy nevyváženosti mezi kyselinami a zásadami. Pomocí cíleného zásobování zásaditými výživnými látkami je podporováno znovunastolení rovnováhy v našem těle.
V překyseleném prostředí jsou cévy zúženy a tak buňky nejsou dostatečně okysličeny. Nemůže dostatečně fungovat zásobování živinami, a dochází ke špatnému prokrvení tkání a vzniku vážných nemocí. Zdraví je bezprostředně závislé na rovnováze kyselost-zásaditost. Doplnění chybějících minerálů a odkyselení je základem každé léčebné terapie nebo prevence.

Acidobazická rovnováha je dynamická rovnováha kyselin a zásad uvnitř organizmu, tj. stálý poměr mezi jejich tvorbou a odbouráváním, respektive vylučováním. Hodnota pH určuje stupeň kyselosti či zásaditosti organismu. pH moče 4 je silně kyselé, pH 7 je neutrální (ani kyselé ani zásadité), pH 9 je silně zásadité. Většina lidí dnes má pH pod 6, pak u nich dochází k překyselení organismu - pokud nemoc není přítomna, tak již jistě ťuká na dveře.

Léčba překyseleného organismu je běh na dlouhou trať. Výsledky se dostavují až cca po 2 letech udržování.

Proto vám nabízíme pečlivě vyrobené produkty, dle zásad BDIH (kontrolovaná přírodní kosmetika) FITNE Zásaditá péče o tělo. Zásadité kapsle FITNE obsahují přírodní zásadité kalciové a magnesiové sole, stejně jako chlorofyl a jiné sekundární rostlinné látky z červené řepy a listové zeleniny. Slouží k cílenému zásobování našeho těla životně důležitými elektrolyty a tím značně přispívají k naší pohodě. FITNE zásadité kapsle podporují neutralizaci kyselin z látkové výměny FITNE zásaditá dražé obsahují zásadité sloučeniny magnesia a kalcia minerálního původu. Tyto elektrolyty podporují látkovou výměnu svalstva, vaziva, nervového systému a rovněž funkci srdce a krevního oběhu. Zásobují tělo vysoce hodnotnými rostlinnými látkami Sloučeniny chlorofylu,šťávy z listové zeleninyt a červené řepy zásobují organizmus hodnotnými sekundárními rostlinnými látkami a podporují odkyselující procesy.

FITNE zásadité kapsle se zejména doporučují:
Osobám, které mají sklon k nadprůměrné tvorbě kyselin
Osobám, které v důsledku výživy mají problémy s klouby
Osobám vystaveným velké tělesné zátěži (sportovci, těžce pracující)

Doporučené podávání: 3 x denně l kapsle mezi jídly zapít trochou tekutiny.

Složení: uhličitan vápníku a hořčíku minerálního původu
(56,7 %) červená řepa koncentrát * (21,3 %) , hydroxypropyl methyl celulóza , pšeničné trávy džus koncentrát * (7,1 %) , oddělující soli agenta hořčíku mastných tukem.


Vážení zákazníci, od 14. 12. 2012 vešlo v platnost Nařízení Komise (EU) č. 432/2012 ze dne 16. května 2012, kterým se zřizuje seznam schválených zdravotních tvrzení při označování potravin, mezi něž jsou čaje a byliny zařazeny. Výrobci na svých produktech nesmějí uvádět informace, na co konkrétní produkty jsou a jak vám mohou pomoci. Výrobky uveřejněné na těchto stránkách jsou schváleny jako doplňky stravy. Nejsou lékem, nelze je za předepsané léky zaměňovat. Většina uváděných výrobků vychází z tradiční medicíny (nazývané též alternativní, lidová nebo přírodní), která je součástí světového kulturního dědictví. Užití rad a návodů léčby uveřejněné na těchto stránkách je věcí úvahy čtenáře. Tento web nenahrazuje lékařské vyšetření. Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za případné komplikace a škody, které vznikly použitím informací z tohoto webu.

Můžete se nás zeptat či si naplánovat návštěvu:

www.biobeauty.cz
Provozovatel:
BioBeauty s.r.o.
Slezská 12
120 00 Praha 2
IČ: 26697700
DIČ: CZ26697700
informace:
info@biobeauty.cz
775 280 362