www.biobeauty.cz

EFP Univerzální čistič Parsley Plus Petržel

EAN:
749174797469
Výrobce:
Earth Friendly Products
Dostupnost:
externí sklad
Cena za ks bez DPH
84,- Kč
Cena za ks včetně DPH
102,- Kč
Tento produkt nelze momentálně objednat.

Univerzální přírodní čistič je vhodný do kuchyně i na všechny tvrdé povrchy v domácnosti. Skvělé i pro žulové obklady a umělý kámen. Vnese do bytu svěží bylinkovou vůni petržele.

500 ml 

Univerzální přírodní čistič je vhodný do kuchyně i na všechny tvrdé povrchy v domácnosti. Skvělé i pro žulové obklady a umělý kámen. Vneste do bytu svěží bylinkovou vůni petržele. Musíte to cítit, abyste poznali rozdíl!

Při výrobě se používají výhradně obnovitelné zdroje energie

Univerzální přírodní čistič je vhodný do kuchyně i na všechny tvrdé povrchy v domácnosti. Skvělé i pro žulové obklady a umělý kámen. Vnese do bytu svěží bylinkovou vůni petržele

Použití: Nastříkejte přímo na čištěný povrch. Setřete houbičkou nebo hadříkem. Opakujte v případě potřeby.

Výrobky EFP obsahují pouze rostlinné obnovitelné složky. Rychle rozložitelné, vhodné i pro septiky a domácí ČOV. Neobsahují fosfáty, formaldehyd, ropné látky, GMO, 1,4-Dioxan, ani další škodliviny. Netestováno na zvířatech. Při výrobě se využívá výhradně solární energie.

Složení dle etikety na výrobku: méně než 5 % méně než 5% neiontových povrchově aktivních látek; konzervační činidlo kalium-[(E,E)-hexa-2,4-dienoát)]; parfém

Složení dle webu výrobce: Water, Caprylyl/Myristyl Glucoside (plant--‐derived surfactant), Propandediol (plant—derived surfactant), Alcohol Denat. (corn--‐derived solvent), Natural Fragrance Mixture Potassium Sorbate (plant--‐derived food grade preservative), Citric Acid (plant--‐derived pH adjuster)

Obsahuje: méně než 5 % méně než 5% neiontových povrchově aktivních látek; konzervační činidlo kalium-[(E,E)-hexa-2,4-dienoát)]; parfém.

    
Můžete se nás zeptat či si naplánovat návštěvu:

www.biobeauty.cz
Provozovatel:
BioBeauty s.r.o.
Slezská 12
120 00 Praha 2
IČ: 26697700
DIČ: CZ26697700
informace:
info@biobeauty.cz
775 280 362

Doprava a platba
Kontakt