www.biobeauty.cz

EFP Kuchyňský odmašťovač OrangeMate Pomeranč

EAN:
749174797025
Výrobce:
Earth Friendly Products
Dostupnost:
externí sklad
Cena za ks bez DPH
81,- Kč
Cena za ks včetně DPH
98,- Kč
Tento produkt nelze momentálně objednat.

Silný odmašťovač pro odstranění i silných vrstev mastnoty z pekáčů, grilů nebo trouby.

500 ml 

S pomerančovou vůní. Bez živočišných složek. Při výrobě se používají výhradně obnovitelné zdroje energie. Vhodné i pro septiky a domácí ČOV

Skvělý koncentrovaný odmašťovač bez fosfátů, který využívá pouze přírodní látky. Výborně odstraňuje i silnější vrstvy mastnoty na pekáčích, troubách nebo grilech.  Pomerančový olej dodává výrobkům decentní vůni pomerančů.

Lze použít i jako náhradní náplň k výrobku Univerzální čistič Orange pomeranč po naředění v poměru 1:10

Použití: Na velké plochy a dlažbu – ředíme 1:30, Při běžném úklidu ředíme 1:10, Při čištění a odmašťování pekáčů, trub a grilů neředíme.

Výrobky EFP obsahují pouze rostlinné obnovitelné složky. Rychle rozložitelné, vhodné i pro septiky a domácí ČOV. Neobsahují fosfáty, formaldehyd, ropné látky, GMO, 1,4-Dioxan, ani další škodliviny. Netestováno na zvířatech. Při výrobě se využívá výhradně solární energie.

Složení dle etikety na výrobku: Obsahuje (R)-p-mentha-1,8-dien. Může vyvolat alergickou reakci. Obsahuje: méně než 5 % neiontových povrchově aktivních látek; konzervační činidlo kalium-[(E,E)-hexa-2,4-dienoát)]; parfém; alergenní vonnou látku Limonene.

Složení: Water, Caprylyl/Myristyl Glucoside (plant--‐derived surfactant), Alcohol Denat.(corn--‐derived solvent), Limonene (Orange) Oil, Citric Acid (plant—derived pH adjuster), Potassium Sorbate(plant--‐derived food grade preservative)

 

  

www.biobeauty.cz
Provozovatel:
BioBeauty s.r.o.
Slezská 12
120 00 Praha 2
IČ: 26697700
DIČ: CZ26697700
informace:
info@biobeauty.cz
775 280 362

Jak nakupovat
Doprava a platba
Kontakt