www.biobeauty.cz

EFP Gel na nádobí Dishmate Grep

EAN:
749174097224
Výrobce:
Earth Friendly Products
Dostupnost:
externí sklad
Cena za ks bez DPH
89,- Kč
Cena za ks včetně DPH
108,- Kč
Tento produkt nelze momentálně objednat.

Velmi koncentrovaný gel až na 150 umytí. Grepová vůně.

750 ml 

Bez živočišných složek, Při výrobě se používají výhradně obnovitelné zdroje energie,Vhodné i pro septiky a domácí ČOV

Přípravek na ruční mytí nádobí Dismate je opravdu přírodní, zelený a efektivní výrobek z rostlinných složek. Má neutrální pH a je velmi šetrný i k pokožce. S vůní esenciálních olejů. Výrobek je velmi koncentrovaný.

Výrobky EFP obsahují pouze rostlinné obnovitelné složky. Rychle rozložitelné, vhodné i pro septiky a domácí ČOV. Neobsahují fosfáty, formaldehyd, ropné látky, GMO, 1,4-Dioxan, ani další škodliviny. Netestováno na zvířatech. Při výrobě se využívá výhradně solární energie.

Složení dle etikety na výrobku: Obsahuje 2-methyl-2H-isothiazol-3-on; Petitgrain olej. Může vyvolat alergickou reakci. Obsahuje: 15 % nebo více, avšak méně než 30 % amfoterních povrchově aktivních látek; 5 % nebo více, avšak méně než 15 % aniontových povrchově aktivních látek; méně než 5 % neiontových povrchově aktivních látek; konzervační činidla 2-fenoxyethanol, 2-methyl-2H-isothiazol-3-on; parfémy

Složení dle webu výrobce: Water, Cocamidopropyl Betaine (coconut-based surfactant), Sodium Coco-Sulfate (coconut-based surfactant), Cocamidopropylamine Oxide (coconut-based surfactant), Phenoxyethanol (preservative), Natural Fragrance, Methylisothiazolinone (preservative), Citrus Grandis (Grapefruit) Peel Oil (N.O.P. Certified Organic). 
Můžete se nás zeptat či si naplánovat návštěvu:

www.biobeauty.cz
Provozovatel:
BioBeauty s.r.o.
Slezská 12
120 00 Praha 2
IČ: 26697700
DIČ: CZ26697700
informace:
info@biobeauty.cz
775 280 362

Jak nakupovat
Doprava a platba
Kontakt