www.biobeauty.cz

EFP Gel na mytí kojeneckých lahví

EAN:
749174094216
Výrobce:
Earth Friendly Products
Dostupnost:
externí sklad
Cena za ks bez DPH
81,- Kč
Cena za ks včetně DPH
98,- Kč
Tento produkt nelze momentálně objednat.

 

Pro šetrné mytí dětských láhví, nádobí a příborů

500 ml 

 

Pro šetrné mytí dětských láhví, nádobí a příborů .Bez vůně Bez živočišných složek.Při výrobě se používají výhradněobnovitelné zdroje energie.Vhodné i pro septiky a domácí ČOV

Gel je ideální pro šetrné a ekologické mytí dětských lahví, dětského nádobí a příborů, bez zanechání chemických nečistot při dalším použití.
Na jedno použití stačí pouze 1 čajová lžička. Neobsahuje žádné škodlivé látky na likvidaci bakterií, přesto odstraňuje špínu i bakterie pouze s využitím mýdla a vody. Tento přípravek není náhradou za nutné vyvaření lahví pro novorozence.

Použití: Cca 5 ml (čajová lžička) smíchejte se 4 litry horké vody a pořádně umyjte všechny znečištěné dětské lahve a nádobí.
Výrobky EFP obsahují pouze rostlinné obnovitelné složky. Rychle rozložitelné, vhodné i pro septiky a domácí ČOV. Neobsahují fosfáty, formaldehyd, ropné látky, GMO, 1,4-Dioxan, ani další škodliviny. Netestováno na zvířatech. Při výrobě se využívá výhradně solární energie.
Složení dle etikety na výrobku: Obsahuje: méně než 5 % neiontových povrchově aktivních látek; konzervační činidlo kalium-[(E,E)-hexa-2,4-dienoát)].
Složení dle webu výrobce: Water, Cocamidopropyl Betaine(coconut--‐derived surfactant), Sodium Coco--‐Sulfate (coconut--‐derived surfactant),
Cocamidopropylamine Oxide (coconut--‐derived surfactant), Phenoxyethanol (Preservative), Methylisothiazolinone (preservative)


 


 

 
Můžete se nás zeptat či si naplánovat návštěvu:

www.biobeauty.cz
Provozovatel:
BioBeauty s.r.o.
Slezská 12
120 00 Praha 2
IČ: 26697700
DIČ: CZ26697700
informace:
info@biobeauty.cz
775 280 362