www.biobeauty.cz

EFP Čistič ovoce a zeleniny

EAN:
749174797353
Výrobce:
Earth Friendly Products
Dostupnost:
SKLADEM
Cena za ks bez DPH
84,- Kč
Cena za ks včetně DPH
102,- Kč

Odstraňuje chemikálie, bakterie, pesticidy nebo vosk z povrchu ovoce a zeleniny.

500 ml 

Odstraní snadno špínu, chemikálie, bakterie, pesticidy, těžké kovy a mastný vosk z povrchu ovoce a zeleniny s tímto skvělým přírodním a netoxickým výrobkem. Je bez chutě a vůně. Snadno se opláchne, nezanechává zbytky. Pokud myjeme zeleninu a ovoce pouze vodou zůstává na nich vosk, který je aplikován při chemických postřicích proti jejich splachování deštěm.
Bez živočišných složek, Vyrobeno výhradně díky obnovitelným zdrojům energie, Vhodné i pro septiky a domácí ČOV

Ideální také na mytí rukou, kuchyňských prkýnek a dalších výrobků před a po přípravě jídla.

Použití: Čištěný povrch lehce nastříkáme přípravkem a opláchneme čistou vodou. Při mytí salátu nastříkáme přípravek přímo na salát a vypláchneme v misce s vodou. Poté necháme oschnout. Při používání tohoto výrobku není nutné ovoce ani zeleninu předem namáčet ani opakovaně oplachovat. Při čistění velmi špinavé zeleniny (brambory) kombinujte s kartáčem na zeleninu nebo houbičkou.

Dishmate jsou opravdu přírodní, zelené a efektivní výrobky z rostlinných složek pro ruční mytí nádobí. Neutrální pH, velmi šetrné i k pokožce.  S vůní esenciálních olejů. Výrob je velmi koncentrovaný, takže vám vystačí až na 150 mytí.

Výrobky EFP obsahují pouze rostlinné obnovitelné složky. Rychle rozložitelné, vhodné i pro septiky a domácí ČOV. Neobsahují fosfáty, formaldehyd, ropné látky, GMO, 1,4-Dioxan, ani další škodliviny. Netestováno na zvířatech. Při výrobě se využívá výhradně solární energie.

Složení dle etikety na výrobku: Obsahuje: méně než 5 % neiontových povrchově aktivních látek; konzervační činidlo kalium-[(E,E)-hexa-2,4-dienoát)].

Složení dle webu výrobce: Water, Caprylyl/Myristyl, Glucoside (plant--‐derived surfactant), Alcohol Denat. (corn--‐derived solvent), Potassium Sorbate (plant--‐derived food grade preservative), Citric Acid (plant--‐based pH adjuster)

Výrobky Earth Friendly Products jsou vyrobeny z rostlin.  Jsou bez formaldehydu, GMO, ropných produktů, chlóru, amoniaku, fosfátů a mnoha dalších nebezpečných látek, které jsou tak časté v jiných pracích prášcích a čistidlech. A samozřejmě bez palmového oleje!

Mohou teď chránit i nás a naše domácnosti, stejně jako již řadu chrání miliony lidí a domácností po celém světě. Chrání i planetu, tu máme jednom jednu, byť se tím často neřídíme.

 

 

    
Můžete se nás zeptat či si naplánovat návštěvu:

www.biobeauty.cz
Provozovatel:
BioBeauty s.r.o.
Slezská 12
120 00 Praha 2
IČ: 26697700
DIČ: CZ26697700
informace:
info@biobeauty.cz
775 280 362