www.biobeauty.cz

EFP Čistič koupelen a sprch teatree a levandule

EAN:
749174797421
Výrobce:
Earth Friendly Products
Dostupnost:
externí sklad
Cena za ks bez DPH
73,- Kč
Cena za ks včetně DPH
88,- Kč
Tento produkt nelze momentálně objednat.

Proti skvrnám od vodního kamene a mýdla. 

500 ml 

S antibakteriálními přírodními látkami. S vůní levandulového oleje. Bez živočišných složek. Při výrobě se používají výhradně obnovitelné zdroje energie. Vhodné i pro septiky a domácí ČOV

Čistič sprch pomůže odstranit skvrny od vodního kamene a mýdla. Působí i preventivně. Pro optimální preventivní efekt se doporučuje častá aplikace. Zabráníte tak tvoření skvrn. Tento výrobek je také skvělý univerzální čistič koupelny pro své antiseptické účinky levandule a tee tree vonných olejů. Můžete jej použít na záchodová prkénka, zrcadla…

Použití: Jako prevenci používejte každodenně. Nastříkejte na sprchový kout, dlaždičky nebo vanu po koupeli nebo sprše a nechte působit. Před další koupelí nebo sprchou přípravek opláchněte vodou. Při použití jako univerzální koupelnový čistič nastříkejte přípravek přímo na čištěný povrch a setřete čistým hadříkem. Nepoužívejte na poškozené nebo vroucí povrchy a akrylátové vany. Vyzkoušejte na malém, méně viditelném místě.

Výrobky EFP obsahují pouze rostlinné obnovitelné složky. Rychle rozložitelné, vhodné i pro septiky a domácí ČOV. Neobsahují fosfáty, formaldehyd, ropné látky, GMO, 1,4-Dioxan, ani další škodliviny. Netestováno na zvířatech. Při výrobě se využívá výhradně solární energie.

Složení: dle etikety na výrobku: méně než 5 % neiontových povrchově aktivních látek; konzervační činidlo kalium-[(E,E)-hexa-2,4-dienoát)].

Složení dle webu výrobku: Alcohol Denat. (corn--‐derived solvent), Caprylyl/Myristyl Glucoside (plant--‐derived surfactant), Citric Acid (plant--‐derived pH adjuster), Sodium Citrate (plant--‐derived Water softener), Sodium Gluconate (plant--‐derived water softener), Potassium Sorbate (plant--‐derived food grade preservative), Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice, Melaleuca Alternifolia (Tea Tree) Leaf Oil, Lavandula Angustifolia (Lavender) 
Můžete se nás zeptat či si naplánovat návštěvu:

www.biobeauty.cz
Provozovatel:
BioBeauty s.r.o.
Slezská 12
120 00 Praha 2
IČ: 26697700
DIČ: CZ26697700
informace:
info@biobeauty.cz
775 280 362

Doprava a platba
Kontakt