www.biobeauty.cz

Dr.Hauschka Tónovací krém

EAN:
4020829039049
Výrobce:
Dr.Hauschka
Dostupnost:
SKLADEM
Cena za ks bez DPH
567,- Kč
Cena za ks včetně DPH
686,- Kč

Tónovací krém pro všechny projevy pleti.

30 ml 

Nová konzistence, zdokonalená roztíratelnost a také nepatrná změna vůně - nové složení, kterému neodoláte

Během léta se nám všem zamlouvá zdravý a sluncem políbený vzhled pleti. A po zbytek roku tomu není jinak.

Jemně krycí, pěstící Tónovací krém, který se přirozeně přizpůsobuje každému odstínu pleti, propůjčuje čerstvý vzhled a díky vysokému obsahu výtažků z kdoulových semínek a růžového vosku reguluje produkci tuku a vlhkosti pokožky.

Zároveň vyrovnává jemné pigmentové skvrny a na základě své transparentnosti ponechává individuální vzhled pokožky, aniž by ho „přebarvil“.

Chrání a vyrovnává citlivou pokožku.

Vlastnosti: Pěstí, oživuje a zjemňuje pleť. Vyrovnává její vzhled a pravidelně ji zbarvuje. Tónuje, ponechává transparentnost pleti a dodává ji individuální odstín. Má podobné vlastnosti jako Růžový krém.

Použití: Tónovací krém můžete nanést přímo na pokožku nebo na váš obvyklý denní přípravek Dr.Hauschka. Aplikujte ráno po čištění pleti Čistícím krémem a po aplikaci Pleťového Tonika. Naneste stejnoměrně na obličej a krk. Případně přepudrujte.

Tipy: Vhodný pro všechny odstíny pleti! Máte-li mastnou nebo problematickou pleť, doporučujeme používat Dr.Hauschka Tónovací emulzi.

Dr.Hauschka Tinted Day Cream, Dr.Hauschka Tönungscreme

Složení/INCI: Voda (Aqua)  Arašídový olej (Arachis hypogaea)  Mandlový olej (Prunus dulcis)  Úročník bolhoj (Anthyllis vulneraria)  Kdouloň podlouhlá (Pyrus cydonia)  Olej z meruňkových jadérek (Prunus armeniaca)  Včelí vosk (Cera flava)  Bentonit (Bentonite)  Olej z pšeničných klíčků (Triticum vulgare)  Třezalka tečkovaná (Hypericum perforatum)  Lecitin (Lecithin)  Éterické oleje (Parfum)  Limonene  Linalool  Citronellol  Geraniol  Citral  Kumarín (Coumarin)  Růžový vosk (Rosa Gallica)  Oxid železa (CI 77491)  Oxid železa (CI 77492)  Oxid železa (CI 77499)  Oxid titaničitý (CI 77891)  

www.biobeauty.cz
Provozovatel:
BioBeauty s.r.o.
U Pazderek 228/15
181 00 Praha 8
IČ: 26697700
DIČ: CZ26697700
informace:
objednavky@biobeauty.cz
775 280 362

Jak nakupovat
Doprava a platba
Kontakt