www.biobeauty.cz

Dr.Hauschka Pleťový čistící krém

EAN:
4020829005136
Výrobce:
Dr.Hauschka
Dostupnost:
SKLADEM
Cena za ks bez DPH
307,- Kč
Cena za ks včetně DPH
372,- Kč

Čistící krém pro všechny projevy pleti.

50 ml 

S pečlivě vybranými bylinnými výtažky z heřmánku, měsíčku, třezalky a úročníku zanechává pleť čerstvou a oživenou. Mandlová báze tohoto jemného Čistícího krému váže nečistoty, hloubkově čistí pokožku a zároveň udržuje hodnotu pH v rovnováze. Uvolňuje a zjemňuje póry, zabraňuje tvorbě vřídků a vyjasňuje vzhled pleti.

Žádné dodatečné dočišťování pleti není nutné. Blahodárný Pleťový čistící krém zanechává na pokožce příjemný a uvolněný pocit.

Vlastnosti: Jeden ze základních pilířů úspěšné péče o pleť. Účinný čistící přípravek pro všechny projevy pleti. Efektivně pokožku čistí a pěstí, jemně absorbuje nežádoucí látky, přičemž činí pleť jemnou a hebkou. Uvolňuje póry a zjemňuje celkový vzhled pleti. Udržuje hodnotu pH v rovnováze a chrání lipidový plášť pokožky.

Použití: Používejte ráno a večer. (Navečer předem důkladně očistěte povrch pokožky pomocí Pleťového čistícího mléka). Navlhčete obličej teplou vodou a cca 1 cm krému rozmíchejte v navlhčených dlaních. Aplikujte postupným a lehkým vtlačováním do pokožky směrem shora dolů a ze středu směrem do stran. Neroztírejte!!! Postupné vtlačování opakujte několikrát s opět navlhčenými dlaněmi - okolo nosu pracujte prsty. Smyjte teplou vodou a na závěr opláchněte obličej krátce vodou studenou. Při citlivé pleti používejte na závěr vodu vlažnou.

Tipy: Pleťový čistící krém na sebe váže nečistoty a z tohoto důvodu se používá opakovaným vtlačováním pomocí dlaní a prstů, a NE roztíráním a NENÍ určen k peelingu pleti. Tímto způsobem docílíme hloubkových čisticích účinků, uvolnění pór, odstranění odumřelých buněk, toxických látek a přebytečného kožního mazu.                                                                                                                                   Rytmickým vtlačováním směrem shora dolů a ze středu do stran podpoříme také tok lymfy a tím pádem i samočistící funkce pokožky.                                                                                                                       Platí, že čím je Vaše pleť mastnější, tím déle proces se znovu navlhčenými dlaněmi opakujte (cca 3x).            Důležité je také důkladné odstranění Čistícího krému s dostatečným množstvím vody na závěr.

Složení/INCI: Voda (Aqua)  Mandlová moučka (Prunus dulcis)  Úročník bolhoj (Anthyllis vulneraria)  Měsíček lékařský (Calendula officinalis)  Alkohol (Alcohol)  Arašídový olej (Arachis hypogaea)  Olej z pšeničných klíčků (Triticum vulgare)  Heřmánek pravý (Chamomilla recutita)  Třezalka tečkovaná (Hypericum perforatum)  Vilín virginský (Hamamelis virginiana)  Mandlový olej (Prunus dulcis)  Éterické oleje (Parfum)  Citronellol  Xantanová pryskyřice (Xanthan gum)  Acerola (Malpighia punicifolia)  Alginát (Algin)  

www.biobeauty.cz
Provozovatel:
BioBeauty s.r.o.
Slezská 12
120 00 Praha 2
IČ: 26697700
DIČ: CZ26697700
informace:
info@biobeauty.cz
775 280 362

Jak nakupovat
Doprava a platba
Kontakt