www.biobeauty.cz

Dr.Hauschka Pleťové tonikum

EAN:
4020829005198
Výrobce:
Dr.Hauschka
Dostupnost:
externí sklad
Cena za ks bez DPH
511,- Kč
Cena za ks včetně DPH
618,- Kč
Tento produkt nelze momentálně objednat.

Tonikum pro pro normální, suchou a citlivou pleť.

100 ml

 

Pleťové tonikum podporuje a podněcuje funkce pokožky a zároveň posiluje její látkovou přeměnu, reguluje objem vazivového vlákna a dodává pleti růžový a oživený vzhled.

Výtažky z úročníku a vilínu revitalizují pokožku a podporují její pružnost. Při pravidelném používání podporuje Tonikum eliminaci toxinů a zjemňuje póry.

Pleťové tonikum je základní pěstící přípravek a není určeno k dočišťování pleti. Jako součást Vašeho denního pěstícího programu napomáhá po ranním čištění Čistícím krémem, aby blahodárné vlastnosti denního přípravku pronikly hluboko do pokožky.

Večer se používá namísto nočního krému. Jeho tekutá konzistence umožňuje pokožce, aby mohla volně dýchat, zbavovat se toxinů a plně se regenerovat.

Jemný, čerstvě vonící sprej je obzvlášť vhodný k osvěžení pleti kdykoliv během dne, doma nebo na cestách a k zafixování make-upu.

Vlastnosti: Stimuluje a reguluje optimální tvorbu kožního mazu. Tvoří základ výživného a pěstícího programu péče o pleť. Podporuje elasticitu pór. Oživuje a osvěžuje pokožku. Pro normální, suchou a citlivou pleť.

Použití: Aplikujte ráno a večer po čištění pleti Čistícím krémem na obličej krk a dekolt a jemně vtiskávejte do pokožky.

Tipy: Pleťové tonikum je také vhodné jako voda po holení pro muže, kdy zklidňuje podrážděnou a zánětlivou pleť.

Jeho osvěžující vlastnosti oceníte obzvlášť během dlouhého letu a v klimatizovaných místnostech.

Složení/INCI: Voda (Aqua)  Úročník bolhoj (Anthyllis vulneraria)  Alkohol (Alcohol)  Vilín virginský (Hamamelis virginiana)  Éterické oleje (Parfum)  Linalool  Citronellol  Geraniol  

www.biobeauty.cz
Provozovatel:
BioBeauty s.r.o.
Slezská 12
120 00 Praha 2
IČ: 26697700
DIČ: CZ26697700
informace:
objednavky@biobeauty.cz
775 280 362

Jak nakupovat
Doprava a platba
Kontakt