www.biobeauty.cz

Dr.Hauschka Noční sérum

EAN:
4020829062627
Výrobce:
Dr.Hauschka
Dostupnost:
SKLADEM
Cena za ks bez DPH
593,- Kč
Cena za ks včetně DPH
718,- Kč

Noční sérum tyto procesy v maximální možné míře podporuje, nechává pleť detoxikovat a především pak volně dýchat.

20 ml 

Během chvil, kdy tělo relaxuje nočním spánkem, nastává ten nejlepší čas pro obnovu buněk a regeneraci pleti. Dr.Hauschka Noční sérum tyto procesy v maximální možné míře podporuje, nechává pleť detoxikovat a především pak volně dýchat. V noci není třeba pokožku chránit před škodlivými vlivy ovzduší, ale nabídnout jí optimální podmínky k nástupu regeneračního procesu, kdy se buňky obnovují a pleť vylučuje nadbytečné metabolity, čili detoxikuje.

Výtažky z jabloňových květů vyzývají pleť k činnosti a během noci ji nabádají, aby započala proces regenerace. Jablko je ovoce plné šťávy, života a svěžesti a jeho neokoukané charisma pak můžete znovu objevit po noční práci Nočního séra ráno v zrcadle.

V receptuře se snoubí výtečné účinky výtažků z květů a hydrolátu z plodů a společně vás provázejí na noční pouti za krásnější, zdravější a oživenou pletí.

Dr.Hauschka Noční sérum je bez tuků a olejů a stejně tak živé, jako sama voda!

Vlastnosti: detoxikuje, regeneruje, oživuje, podporuje funkce pokožce vlastní, vypíná a omlazuje, obsahuje výtažky z květů a plodů jabloně.

Použití: Každodenní večerní rituál ve třech krocích.

Základní večerní péče sestává ze 3 kroků: čištění, posílení a vitalizace.

Odlíčení za použití Dr.Hauschka Pleťového čistícího mléka je naprostým základem pro výstavbu nadcházejícího pečujícího konceptu.

Následuje čištění pleti pomocí Dr.Hauschka Pleťového čisticího krému a aplikace Dr.Hauschka Pleťového tonika nebo Dr.Hauschka Pleťového tonika Special, jejichž úkolem je šetrnou cestou nastartovat pleti vlastní sílu a připravit ji na závěrečný krok:

Po vstřebání Tonika do pokožky naneste malé množství Dr.Hauschka Nočního séra v tenké vrstvě na obličej, krk a dekolt. Alternativně smíchejte před aplikací několik kapek Nočního séra se zvoleným Pleťovým tonikem v dlani.

Tipy: Jako doplňující intenzivní péči můžete použít Dr.Hauschka Pleťovou kúru - dle regeneračního cyklu pokožky po dobu 28 dní. Doporučujeme dle věku -  okolo 20 let dvakrát do roka, okolo 30 let třikrát do roka, okolo 40 let čtyřikrát do roka atd.

Složení/INCI: Voda (Aqua)  Alkohol (Alcohol)  Glycerín (Glycerin)  Hydrolát z plodu jablka (Pyrus Malus Fruit Extract)  Mořská řasa (Chondrus crispus)  Vilín virginský (Hamamelis virginiana)  Hektorit (Hectorite)  Výtažek z květů jabloně (Pyrus Malus Flower Extract)  Éterické oleje (Parfum)  Citronellol  Limonene  Linalool  Geraniol  Citral  Sůl (Sodium chloride)  Xantanová pryskyřice (Xanthan gum)  

www.biobeauty.cz
Provozovatel:
BioBeauty s.r.o.
U Pazderek 228/15
181 00 Praha 8
IČ: 26697700
DIČ: CZ26697700
informace:
objednavky@biobeauty.cz
775 280 362

Jak nakupovat
Doprava a platba
Kontakt