www.biobeauty.cz

Desert Essence Ústní voda – Máta

EAN:
718334221137
Výrobce:
Desert Essence
Dostupnost:
externí sklad
Cena za ks bez DPH
211,- Kč
Cena za ks včetně DPH
255,- Kč
Tento produkt nelze momentálně objednat.

Ústní voda – Máta (Tea Tree Oil Mouthwash).

480 ml 

Ústní voda Máta pečuje o zdraví dásní, lehce je stahuje a zachovává je odolnější vůči vzniku zánětů i paradentózy. Kombinace tea tree, šalvěje a máty osvěžuje dech na dlouhou dobu.

Ústní voda Desert Essence Máta pečuje o zdraví dásní, působí lehce adstringentně a zachovává je tak zdravé a odolnější vůči vzniku drobných zánětů či paradentózy. To mají na svědomí pečující antibakteriální výtažky z tea tree, šalvěje, máty a mnohých dalších. Voda pečuje nejenom o zdraví chrupu a celé ústní dutiny, ale také příjemně osvěžuje dech na dlouhou dobu.

Ústní voda je natolik účinná díky obsahu zklidňujících pečujících rostlinných výtažků. O eliminaci podráždění a zklidnění se postará heřmánkový olej. Ten má zároveň skvělé léčivé schopnosti, regeneruje poškozenou sliznici a chrání ji. Tea tree olej společně s mátou a šalvějí snižují výskyt bakterií v ústech a chrání chrup před vznikem zubního kazu. Navíc na dlouhou dobu osvěžují dech.

Voda je mimořádně vhodná i pro citlivé zuby, neboť je bez obsahu alkoholu, naopak v ní najdeme vysoký podíl zklidňujících výtažků. Kromě již zmiňovaného heřmánku to je šťáva z Aloe vera a olej z měsíčku lékařského. Ústní voda nejenom že pečuje o chrup a dočišťuje zbytky nečistot, které neodstranil kartáček a pasta, ale také zklidňuje dásně a chrání je před vznikem zánětů.

Použití: 5-10 ml ústní vody kloktejte v ústech po dobu 1 minuty. Poté vyplivněte. Nepolykejte! Používejte nejlépe po každém čištění zubů.

Tip: Pro dosažení nejlepších výsledků používejte ústní vodu společně se zubní pastou z produktové řady Mega Mint.

Složení/INCI: Water (Aqua), Glycerin (Vegetable Derived), Polysorbate 80, Melaleuca Alternifolia (Tea Tree) Leaf Oil*, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Mentha Viridis (Spearmint) Leaf Oil, Hamamelis Virginiana (Witch Hazel) Extract, Ascorbic Acid (Vitamin C), Calcium Ascorbate, Citric Acid.

 

Můžete se nás zeptat či si naplánovat návštěvu:

www.biobeauty.cz
Provozovatel:
BioBeauty s.r.o.
Slezská 12
120 00 Praha 2
IČ: 26697700
DIČ: CZ26697700
informace:
info@biobeauty.cz
775 280 362