www.biobeauty.cz

COSMESI SICILIANA

COSMESI SICILIANA – to je příběh nadšení a vášně pro sicilskou přírodu, její nádherné a rozmanité vůně a lásky ke kosmetice. Sicílie je úžasná země s největší biologickou rozmanitostí v celém Středomoří, plná kontrastů jasných barev a kouzelných vůni.
Přípravky COSMESI SICILIANA jsou inspirovány nádhernými zahradami Giardini Ipogei, které se nacházejí na ostrově Favignana. COSMESI SICILIANA spolupracuje s profesionály z nejrůznějších oborů, kteří se navzájem doplňují a jejich posláním je zachytit co nejautentičtěji podstatu Sicílie a přenést ji do kosmetických přípravků. Jejich složení je výsledkem spojení moudrosti předků a nesporných úspěchů moderní kosmetologie. Vytvořila kosmetiku nejen pro tělo, ale také pro duši, kosmetiku se srdcem, které bije v rytmu přírody. Účinky přípravků jsou dány obsaženými rostlinnými aktivních složkami. Probouzejí přirozené funkce pokožky a provoní ji autentickými esencemi typickými pro Středomoří.
Složení přípravků je jasné a jednoduché, jsou to především přírodní ingredience, jako jsou za studena listované rostlinné oleje, květinové a rostlinné extrakty, vonné éterické oleje bohaté na účinné látky. Nenajdete v nich syntetické látky, jako jsou parabeny, minerální oleje, parafin, GMO, SLS a SLES, DEA nebo formaldehyd. Přírodní suroviny jsou zpracovávány nejmodernější technologií v souladu s přísnými výrobními standardy. Kvalita a bezpečnost produktů je garantována sledováním každé fáze výrobního cyklu pomocí chemicko-fyzikálních a mikrobiologických analýz. Každý produkt je dermatologicky testován, včetně testu na přítomnost niklu.

řadit:
 zobrazit:
 z 2
značka:


www.biobeauty.cz
Provozovatel:
BioBeauty s.r.o.
U Pazderek 228/15
181 00 Praha 8
IČ: 26697700
DIČ: CZ26697700
informace:
objednavky@biobeauty.cz
775 280 362

Jak nakupovat
Doprava a platba
Kontakt