www.biobeauty.cz

Boho-Tiffin Designový Lunch Box Boho

EAN:
P4157:CS lunchboxy3
Dostupnost:
externí sklad
Cena za ks bez DPH
1 074,- Kč
Cena za ks včetně DPH
1 300,- Kč
Tento produkt nelze momentálně objednat.

Populární bohémský obědový box s designem Boho, na vaše saláty a zdravý oběd. ❤️

3 x  750 ml

Váš oběd a občerstvení budete od nynějška nosit v těch nejkrásnějších nádobách! Ukradněte si svou show u oběda v práci, ve vlaku nebo během pikniku v parku.
 
Designové Boho-Tiffiny jsou vhodné do myčky!
- Jsou vhodné pro studená jídla
- Jsou vhodné pro teplá jídla (bez polévky)
- Nedávejte do klasické trouby a mikrovlnné trouby
 
Krabičky, taštičky, skleničky. Máte rádi jídlo, kterém siá sami připravíte? Už vás nebaví se pořád “hrabat” v plastu? Chcete, aby i vaše jídlo mělo stylový “obleček”? Není nic jednoduššího. Oblečte ho. Připravujte si jídlo do stylového ešusu. Je to stejné jako mít dokonale funkční, a navíc oku lahodící oblečení na jógu. Je to stejné, jako když vám boty ladí s kabelkou a připadáte si neodolatelně. Vylaďte si svou nádobu na jídlo. Stylový, barevný, praktický. A jestli chcete svoje svačiny, obědy, či večeře, povýšit ještě o nějaký ten level výš, pořiďte si k němu nosící popruh.

Dějiny našeho ešusu: Nazývá se také Dabba nebo Rantang a nechybí v žádné indické domácnosti, kde jsou po staletí součástí indické kultury jídla. Tiffin doslova znamená druhou snídani nebo oběd a pochází z Britské Indie.
 
Je to tradice: Stohovací podnosy se tradičně používají k udržení a přepravě čerstvých domácích indických pokrmů. Jen v Bombaji je denně doručeno 175 000 tiffinů 4 000 tiffinských kurýrů zvaných Dabbawalas. Zajímá vás celý příběh? Pak doporučujeme úžasný film The Lunchbox.
 

Ruční výroba! tiffiny jsou ručně vyrobené z odolné nerezové oceli, s nádhernými bohémskými vzory, každý tiffin je jedinečný.

 


www.biobeauty.cz
Provozovatel:
BioBeauty s.r.o.
U Pazderek 228/15
181 00 Praha 8
IČ: 26697700
DIČ: CZ26697700
informace:
objednavky@biobeauty.cz
775 280 362

Jak nakupovat
Doprava a platba
Kontakt