www.biobeauty.cz
+420 775 280 362
info@biobeauty.cz
Slezská 12 Praha 2

BIOTURM Speciální balzám na zrohovatělou kůži No. 84

Kód zboží:
427
EAN:
4260026694270
Výrobce:
BIOTURM
Dostupnost:
externí sklad
Cena za ks bez DPH
248,- Kč
Cena za ks včetně DPH
300,- Kč
Tento produkt nelze momentálně objednat.

Speciální balzám s močovinou (25%) a přírodní kyselinou salicylovou proti zrohovatělé kůži, na kuří oka a mozoly.

30 ml

Rychlá pomoc na kuří oka a mozoly!
Speciální ošetření na kuří oka a nepříjemné mozoly. Vysoký podíl močoviny (25%) a přírodní kyseliny salicylové účinně snižují rohovatění kůže a činí pokožku měkkou a pružnou. Pomocí přiložené špachtle lze balzám snadno a čistě aplikovat na postižená místa.
 
Aplikace: Jemně naneste špachtlí na postižená místa. Nevhodné pro děti do tří let. Používejte pravidelně.
 
Tip: Účinek lze zvýšit silnější vrstvou a následným zakrytím náplastí. Doporučujeme ponechat přes noc. Změklou kůži lze po sloupnutí náplasti opatrně odstranit.
 
Certifikace: Nature Thanx / ICEA
 
Vegan? Ne (Lacto-Intensive Active komplex)
 
Účinné látky:
Urea (nebo močovina) je metabolický produkt, který se vyskytuje na zdravé lidské pokožce. Je to jeden z takzvaných přírodních zvlhčujících faktorů pokožky a vyskytuje se u zdravé pokožky s podílem kolem 7%. Močovina zajišťuje lepší schopnost vázat vodu na pokožku. Je hygroskopický, což znamená, že přitahuje vlhkost ze vzduchu a váže ji, čímž zvlhčuje pokožku.
U psoriázy a neurodermatitidy je obsah močoviny v postižených oblastech výrazně snížen, v některých případech až o 3,5%. Výrobky s obsahem až 10% močoviny mají silný zvlhčovací účinek, navíc jsou stále více keratolytické, tj. mají schopnost odstraňovat zrohovatělou kůži.
Neexistují žádné přírodní zdroje močoviny, které by byly vhodné pro kosmetické výrobky, takže přírodní močovina se získává z oxidu uhličitého a amoniaku za vysokého tlaku a vysoké teploty. Močovina může krátce zanechat pocit pálení na bolavých, případně prasklých oblastech kůže.
 
Účinek močoviny je ve výrobcích BIOTURM podporován také lakto-intenzivním aktivním komplexem .
 
Lacto-intenzivní aktivní komplex: speciální laktointenzivní aktivní komplex je základem většiny produktů BIOTURM. Skládá se z ekologické syrovátky (sladké nebo kyselé syrovátky pocházející z certifikovaných ekologických farem); bakterie kyseliny mléčné se přidávají za kontrolovaných podmínek a fermentují se za stejných podmínek. Během tohoto procesu se mléčné proteiny a mléčný cukr rozkládají na aminokyseliny, kyselinu mléčnou a její soli. Tento komplex obsahuje mnoho složek, které se nacházejí ve velmi podobném složení v přírodním prostředí kůže: syrovátkové bílkoviny a aminokyseliny, kyselina mléčná a její soli, minerály, stopové prvky, uhlohydráty a vitamíny. Tudíž již základ výrobků je v souladu s pokožkou a velmi dobře snášen. Způsobuje normalizaci kožní flóry a kyselého pláště. Přírodní kyselina mléčná, esenciální aminokyseliny, stopové prvky atd. Jsou pokožkou dobře vstřebávány a normalizují úroveň vlhkosti v pokožce.
 
Kyselina salicylová z kůry vrby bílé: Kyselina salicylová má v kožním lékařství nezastupitelnou roli – v malé koncentraci má keratoplastický efekt (tzn. povzbuzuje epitel kůže k růstu). V řádově vyšší koncentraci vykazuje keratolytický efekt tj. způsobuje odloučení vrstvy zralé kůže, které se nechce slézt (léčba lupénky nebo bradavic na nohách).
 
Složení/INCI: Sodium Lactate, Urea, Lanolin, Salix Alba Bark Extract, Whey*, Lactic Acid, Polyglyceryl-2 Dipolyhydroxystearate, Aqua, Rosmarinus Officinalis Oil*, Salvia Officinalis Leaf Extract, Helianthus Annuus Seed Oil, *z kontriolovaného biologického pěstování, bez syntetických konzervačních a barvících látek, bez minerálních olejů, bez PEG  
 

Doporučujeme koupit s:


www.biobeauty.cz
Provozovatel:
BioBeauty s.r.o.
Slezská 12
120 00 Praha 2
IČ: 26697700
DIČ: CZ26697700
informace:
info@biobeauty.cz
775 280 362

Jak nakupovat
Doprava a platba
Kontakt