www.biobeauty.cz
+420 775 280 362
info@biobeauty.cz
Slezská 12 Praha 2

BIOTURM Šampon LOTOS EFEKT No.17

EAN:
4260026691378
Výrobce:
BIOTURM
Dostupnost:
externí sklad
Cena za ks bez DPH
273,- Kč
Cena za ks včetně DPH
330,- Kč
Tento produkt nelze momentálně objednat.

Vlasy se špatně rozčesávají a mají tendenci se lámat? Právě teď je na čase poskytnout vlasům hydrataci a oleje, aby znovu regenerovaly keratinovou strukturu.

200 ml

Časté mytí vlasů, špatné šampony nebo agresivní stylingové doplňky mohou poškodit keratinovou strukturu vlasů. Vlasy se špatně rozčesávají a mají tendenci se lámat. Právě teď je na čase poskytnout vlasům hydrataci a oleje, aby znovu regenerovaly keratinovou strukturu.

Nová kombinace výtažků z lotosového květu a olejového stromu moringa dodá vašim vlasům přirozenou ochrannou vrstvu. Poskytne vašim vlasům vlhkost a oleje, které znovu obnoví jejich přirozená keratinovou strukturu. Pečující kombinace extraktů z lotosového květu a olivovníku Moringa pokrývá vlasy přírodní ochrannou vrstvou. Vlasy zůstávají volné a lesklé, dobře se rozčesávají a jsou chráněné před nežádoucími vlivy prostředí.

Certifikace: BDIH

Použití: Pro suché, poškozené a jemné vlasy. Také velmi vhodné pro dlouhé vlasy. Naneste na mokré vlasy, jemně vmasírujte a poté důkladně opláchněte.

Lacto-intenzivní aktivní komplex: čerstvá organická syrovátka je fermentována zvláštním postupem. Jako základ téměř všech produktů BIOTURM způsobuje fermentovaná organická syrovátka normalizaci pleťové flóry a kyselého pláště díky složkám, které obsahuje. Přírodní kyselina mléčná, esenciální aminokyseliny, stopové prvky atd., jsou pokožkou dobře vstřebávány a normalizují hydrataci.

Aktivní složky:

Lotosový květ (Nelumbo Nucifera). Indický lotosový květ (Nelumbo nucifera) je vodní rostlina s kulatými listy a růžovými až bílými květy. Roste v jezerech, rybnících a bažinách v Asii. Zvláštností listů lotosu je, že voda z nich stéká po kapkách a tím také odstraňuje všechny nečistoty na povrchu (= efekt lotosu). Lotus vyhladí strukturu vlasů zakrytím každého vlasu vyhlazující ochrannou vrstvou, čímž se zlepší hebkost i u dlouhých vlasů. Chrání vlasy před znečištěním životního prostředí, jako je adheze částic nebo volných radikálů (UV záření).

Moringa: Extrakt ze semen Moringa Pterygosperma / olej ze semen Moringa Oleifera.  Strom Moringa (Moringa oleifera) je rozšířený v Indii, Indonésii, na Srí Lance, v Africe a v tropických oblastech Země. Je to jedna z nejzajímavějších rostlin světa. Dokonce se o ní hovoří jako o zázračném stromu života, či jako o rostlině s nejvyšší koncentrací živin na světě. Pochází z Indie, kde je známá zejména v rámci takzvané ajurvédské medicíny (ajurvéda – tradiční indické léčebné umění, životní věda). Ze stromu Moringa lze použít všechny složky: kořeny, kůru, listy a lusky, pryskyřice a olej ze semen. Moringa má protizánětlivé, změkčující a vyživující vlastnosti.

Lacto-intenzivní aktivní komplex: Speciální laktointenzivní aktivní komplex je základem většiny produktů BIOTURM. Skládá se z ekologické syrovátky (sladké nebo kyselé syrovátky pocházející z certifikovaných ekologických farem); bakterie kyseliny mléčné se přidávají za kontrolovaných podmínek a fermentují se za stejných podmínek. Během tohoto procesu se mléčné proteiny a mléčný cukr rozkládají na aminokyseliny, kyselinu mléčnou a její soli. Tento komplex obsahuje mnoho složek, které se nacházejí ve velmi podobném složení v přírodním prostředí kůže: syrovátkové bílkoviny a aminokyseliny, kyselina mléčná a její soli, minerály, stopové prvky, uhlohydráty a vitamíny. Tudíž již základ výrobků je v souladu s pokožkou a velmi dobře snášen. Způsobuje normalizaci kožní flóry a kyselého pláště. Přírodní kyselina mléčná, esenciální aminokyseliny, stopové prvky atd. Jsou pokožkou dobře vstřebávány a normalizují úroveň vlhkosti v pokožce.

Složení/INCI: Wasser, waschaktive Substanz auf Kokos/Zucker Basis, Lacto-Intensiv Wirkkomplex*, waschaktive Substanz auf pflanzl. Basis, Kochsalz, waschaktive Aminosäure, Milchsäure, Lotusblüten-Extrakt*, Moringa-Ölbaum-Extrakt, waschaktive Aminosäure, Fettsäure auf pflanzl. Basis, Glycerin, Dextrin, Zitronensäure, Mischung nat. äth. Öle, Natriumbenzoat, Kaliumsorbat, Inhaltsstoffe der nat. äth. Öle

    

Doporučujeme koupit s:


www.biobeauty.cz
Provozovatel:
BioBeauty s.r.o.
Slezská 12
120 00 Praha 2
IČ: 26697700
DIČ: CZ26697700
informace:
info@biobeauty.cz
775 280 362

Jak nakupovat
Doprava a platba
Kontakt