www.biobeauty.cz

BIOTURM Regenerační koupel nohou No.81

Kód zboží:
424
EAN:
4260026694249
Výrobce:
BIOTURM
Dostupnost:
externí sklad
Cena za ks bez DPH
226,- Kč
Cena za ks včetně DPH
274,- Kč
Tento produkt nelze momentálně objednat.

Povzbuzující zregenerované, hladké a svěží nohy. Zklidňující a relaxační koupel na nohy se speciální kombinací močoviny a přírodní kyseliny salicylové zjemňuje zrohovatělou kůži, otlaky a praskliny. Obsažený lakto-intenzivní aktivní komplex se stará o pokožku a regeneruje ji. O namáhanou pokožku nohou se jemně starají a dodávají jí vlhkost. Výsledkem je pružná a pružná pokožka, která je ideálně připravena na pedikúru.

150 ml

K čemu je koupel určena? Jedinečná koupel pro nohy se zrohovatělou kůží, otlaky a prasklinami. Příprava na pedikúru.
 
Použití: Smíchejte dva uzávěry ve cca dvou litrech teplé vody. Nohy namočte asi na 10 minut. Obsah vydrží na cca 15 aplikací. Nevhodné pro děti do tří let.
 
Certifikace: Nature Thanx / ICEA
 
Vegan? Ne (Lacto-Intensive Active komplex)
 
Účinné látky:
Urea (nebo močovina) je metabolický produkt, který se vyskytuje na zdravé lidské pokožce. Je to jeden z takzvaných přírodních zvlhčujících faktorů pokožky a vyskytuje se u zdravé pokožky s podílem kolem 7%. Močovina zajišťuje lepší schopnost vázat vodu na pokožku. Je hygroskopický, což znamená, že přitahuje vlhkost ze vzduchu a váže ji, čímž zvlhčuje pokožku.
U psoriázy a neurodermatitidy je obsah močoviny v postižených oblastech výrazně snížen, v některých případech až o 3,5%. Výrobky s obsahem až 10% močoviny mají silný zvlhčovací účinek, navíc jsou stále více keratolytické, tj. mají schopnost odstraňovat zrohovatělou kůži.
Neexistují žádné přírodní zdroje močoviny, které by byly vhodné pro kosmetické výrobky, takže přírodní močovina se získává z oxidu uhličitého a amoniaku za vysokého tlaku a vysoké teploty. Močovina může krátce zanechat pocit pálení na bolavých, případně prasklých oblastech kůže.
 
Účinek močoviny je ve výrobcích BIOTURM podporován také lakto-intenzivním aktivním komplexem .
 
Lacto-intenzivní aktivní komplex: speciální laktointenzivní aktivní komplex je základem většiny produktů BIOTURM. Skládá se z ekologické syrovátky (sladké nebo kyselé syrovátky pocházející z certifikovaných ekologických farem); bakterie kyseliny mléčné se přidávají za kontrolovaných podmínek a fermentují se za stejných podmínek. Během tohoto procesu se mléčné proteiny a mléčný cukr rozkládají na aminokyseliny, kyselinu mléčnou a její soli. Tento komplex obsahuje mnoho složek, které se nacházejí ve velmi podobném složení v přírodním prostředí kůže: syrovátkové bílkoviny a aminokyseliny, kyselina mléčná a její soli, minerály, stopové prvky, uhlohydráty a vitamíny. Tudíž již základ výrobků je v souladu s pokožkou a velmi dobře snášen. Způsobuje normalizaci kožní flóry a kyselého pláště. Přírodní kyselina mléčná, esenciální aminokyseliny, stopové prvky atd. Jsou pokožkou dobře vstřebávány a normalizují úroveň vlhkosti v pokožce.
 
Kyselina salicylová z kůry vrby bílé: Kyselina salicylová má v kožním lékařství nezastupitelnou roli – v malé koncentraci má keratoplastický efekt (tzn. povzbuzuje epitel kůže k růstu). V řádově vyšší koncentraci vykazuje keratolytický efekt tj. způsobuje odloučení vrstvy zralé kůže, které se nechce slézt (léčba lupénky nebo bradavic na nohách).
 
Složení/INCI: Glycerin, Sonnenblumenöl*, Lacto-Intensiv Wirkkomplex*, Fettsäureester auf pflanzl. Basis, Harnstoff, Weidenrinden-Extrakt, Rosmarinöl*, Eisenkraut-Extrakt*, Vitamin E, Sonnenblumenöl*, Mischung nat. äth. Öle, Trinkalkohol, Inhaltsstoffe der nat. äth. Öle, *z kontriolovaného biologického pěstování, bez syntetických konzervačních a barvících látek, bez minerálních olejů, bez PEG  
 

Doporučujeme koupit s:

Cena 274,- Kč
externí sklad

www.biobeauty.cz
Provozovatel:
BioBeauty s.r.o.
Slezská 12
120 00 Praha 2
IČ: 26697700
DIČ: CZ26697700
informace:
objednavky@biobeauty.cz
775 280 362

Jak nakupovat
Doprava a platba
Kontakt