www.biobeauty.cz

BIOTURM Stříbro Deo spray INTENZIV DYNAMISCH No.87

EAN:
4260026694164
Výrobce:
BIOTURM
Dostupnost:
SKLADEM
Cena za ks bez DPH
83,- Kč
Původní cena
284,- Kč
Sleva
-65%
Vaše cena
100,- Kč
Sleva: -65%

Působí antibakteriálně se silou mikro stříbra a působí proti bakteriím vytvářejícím zápach. S jemnou lesní vůní. 11/2020

50 ml 

BIOTURM Stříbro Deo spray INTENZIV DYNAMISCH No.87 působí díky čistému mikrostříbru antibakteriálně, a tím vyhlašuje boj bakteriím způsobujícím zápach. Směs účinných minerálů (alum/kamenec) snižuje tvorbu potu. Účinná péče pro citlivou pokožkou v podpaždí s jemnou lesní vůní.

Použití: Pro každodenní použití do podpaží

Certifikace: BDIH

Další přednosti: vhodné pro vegany, bez konzervačních látek, vonných látek, barviv

Účinné látky:

Mikro stříbro je speciálně připravené, čisté stříbro. Má antipruritické (protisvědivé), antibakteriální a chladicí vlastnosti a je proto ideální i jako léčebná péče o atopickou dermatitidu a psoriázu. Společnost BIOTURM používá ve svých výrobcích mikro-stříbro a nikoliv nano-stříbro. Tato mikroslitina zůstává na kůži (takže nepronikne do hlubších vrstev kůže) až do umytí.

Alumy jsou přírodní minerální horniny, které se těží z kamenité břidlice. Jedná se o přírodní minerální krystaly. Čím častěji jsou krystaly rozpuštěny a znovu krystalizovány, tím více jsou kompatibilní a čisté.

Složení/INCI: Aqua, Ammonium Alum, Pentylene Glycol**, Polyglyceryl-10 Laurate, Zinc PCA, Sodium Levulinate, Silver Citrate, Parfum, Glycerin, Citric Acid, Linalool, Coumarin, Limonene, Benzyl Benzoate

BIOTURM stříbrná řada

Antiseptický účinek stříbra nabývá v lékařství stále většího významu. Mikrostříbro je speciální forma čistého stříbra, schopná díky svému zvětšenému povrchu neustále uvolňovat ionty stříbra a rozvíjet jeho působení. V literatuře se lze dočíst v souvislosti s vysoce porézním stříbrem o úspěších při léčení různých onemocnění kůže, které byly vyvolány viry, bakteriemi nebo houbami.

Právě při doprovodné léčbě neurodermitidy má stříbro vynikající výsledky, co se týče působení proti svědění. Stříbro se tak stává mnohostranným denním pomocníkem: při popraskané pokožce, hmyzím bodnutí, spáleninách od slunce nebo v péči o mladistvou problematickou pokožku.

Důležité: Ve výrobcích BIOTURM se používá mikrostříbro, které díky své velikosti nemůže proniknout do pokožky. Zůstává na pokožce až do dalšího umytí. V žádném případě není užito nanostříbro, které by mohlo vzhledem ke své malé velikosti do pokožky proniknout.

    

Doporučujeme koupit s:


www.biobeauty.cz
Provozovatel:
BioBeauty s.r.o.
Slezská 12
120 00 Praha 2
IČ: 26697700
DIČ: CZ26697700
informace:
info@biobeauty.cz
775 280 362

Jak nakupovat
Doprava a platba
Kontakt