www.biobeauty.cz

LES FLEURS DE BACH TOALETNÍ VODA / EAU D'ÉLIXIR Relax

Kód zboží:
12001
EAN:
3584850040210
Výrobce:
Les Fleurs de Bach
Dostupnost:
externí sklad
Cena za ks bez DPH
760,- Kč
Cena za ks včetně DPH
920,- Kč
Tento produkt nelze momentálně objednat.

Bio toaletní voda Relax - antistres Bio-Bachovky a intenzivní přírodní vůně šalvěje s levandulí přináší uvolnění od každodenních stresových situací.

55 ml

Bio toaletní vody harmonizují vnitřní duševní i fyzickou pohodu a to díky jemné a okouzlující vůni a účinkům Bachových květů. Jejich vonné esence jsou pouze z čistě přírodních bio esenciálních olejů a alkoholu, který je získáván z BIO pšenice.

Bio toaletní voda Relax pomáhá se uvolnit v období se zvýšeným stresovým zatížením.

Kombinace Bio-Bachovek Anti-stres a intenzivní přírodní vůně šalvěje s levandulí přináší uvolnění od každodenních stresových situací.

Bio toaletní voda Relax obsahuje následující Bachovy květové esence: 5epík lékařský / Agrimony, Dub letní / Oak, Netýkavka / Impatients, Jírovec maďal / White Chestnut, Borovice lesní / Pine, Jabloň / Crab Apple, Sporýš lékařský / Vervain

Složení/INCI: Alcohol** 80% vol Aqua(water), parfum (fragrance) Verbena officinalis flower extract*, Quercus Robur BUD extract*, Impatiens Glandulifera flower extract*, Agrimonia Eupatoria flower extract*, Aescu­lus Hippocastranum flower extract*, Pinus Sylvestris bud extract*, Malus Sylvestris flower extract* , Citral, Coumarin, Geraniol, Limonene linalool.*obsažené složky pocházení z ekologického zemědělství; 100% všech obsažených složek je přírodního původu; 83,6% pochází z biologického zemědělství; produkt je certifikován BIO cosmetics a ECO CERTem. 

www.biobeauty.cz
Provozovatel:
BioBeauty s.r.o.
U Pazderek 228/15
181 00 Praha 8
IČ: 26697700
DIČ: CZ26697700
informace:
objednavky@biobeauty.cz
775 280 362

Jak nakupovat
Doprava a platba
Kontakt