www.biobeauty.cz

FITNE Bio Rostlinné bonbony Echinacea

Kód zboží:
50502
Výrobce:
Fitne
Dostupnost:
SKLADEM
Cena za ks bez DPH
61,- Kč
Cena za ks včetně DPH
74,- Kč

Posílení imunitního systému. Blahodárné účinky.

50 g cca 20 bonbonů 

Bonbony Echinacea mají příjemnou aromatickou chutí a blahodárné účinky. 
 
Rostlina  Echinacea byla objevena severoamerickými indiány, kteří její kořeny a nať používají k  léčivým účelům dodnes,  pyšní se těmi nejlepšími imunostimulačními vlastnostmi. 
Studie prokázaly, že Echinacea může, díky svým účinným látkám, předcházet infekcím, které vznikají kvůli oslabení obranyschopnosti organismu. Používá se zejména při rýmě, chřipce, zánětu horních cest dýchacích a dalších onemocněních průdušek.  V dnešní době je Echinacea i v Evropě hojně používaná rostlina v lékařství a homeopatii. 

Certifikace: BIO

Přednosti: vhodné pro vegany

Složení/Ingredients: Raw cane sugar*, corn syrup*, Extract of fir saplings, echinacea extract*, menthol oil, silver fir oil*, thyme oil*,
*certifikované biologické pěstování

Složení: cukr, kukuřičný sirup, příropdní aroma, výtažek z echinacey, výtažek z jedlového jehličí

 Vážení zákazníci, od 14. 12. 2012 vešlo v platnost Nařízení Komise (EU) č. 432/2012 ze dne 16. května 2012, kterým se zřizuje seznam schválených zdravotních tvrzení při označování potravin, mezi něž jsou čaje a byliny zařazeny. Výrobci na svých produktech nesmějí uvádět informace, na co konkrétní produkty jsou a jak vám mohou pomoci. Výrobky uveřejněné na těchto stránkách jsou schváleny jako doplňky stravy. Nejsou lékem, nelze je za předepsané léky zaměňovat. Většina uváděných výrobků vychází z tradiční medicíny (nazývané též alternativní, lidová nebo přírodní), která je součástí světového kulturního dědictví. Užití rad a návodů léčby uveřejněné na těchto stránkách je věcí úvahy čtenáře. Tento web nenahrazuje lékařské vyšetření. Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za případné komplikace a škody, které vznikly použitím informací z tohoto webu.

 

 

Můžete se nás zeptat či si naplánovat návštěvu:

www.biobeauty.cz
Provozovatel:
BioBeauty s.r.o.
Slezská 12
120 00 Praha 2
IČ: 26697700
DIČ: CZ26697700
informace:
info@biobeauty.cz
775 280 362