www.biobeauty.cz

BACH Bio esence Rozhodnost

Kód zboží:
00344
Výrobce:
Les Fleurs de Bach
Dostupnost:
externí sklad
Cena za ks bez DPH
346,- Kč
Cena za ks včetně DPH
419,- Kč
Tento produkt nelze momentálně objednat.

Kombinované Bachovy květové bio esence Rozhodnost jsou vhodné pro ty, co se cítí ztraceni a nerozhodní. NA OBJEDNÁVKU. DOBA DODÁNÍ 5 DNÍ.

20 ml

Kombinované Bachovy květové bio esence Rozhodnost jsou vhodné pro ty, co se cítí ztraceni a nerozhodní. Pomáhá pročistit a vyjasnit pohled na svět. Bachovy květové bio esence v elixíru Rozhodnost: - sveřep větevnatý/wild oat - pomáhá cílevědomě jít za svým životním posláním - habr obecný/hornbeam - posiluje energii a soustředěnost - růže šípková/wild rose - pomáhá dodat nový zájem o práci, okolní svět, posiluje životní motivaci pro jeho pozitivní změnu - chmerek roční/sclerantus - posiluje rozhodnost, vyrovnanost a podporuje pohotové jednání - kejklířka skvrnitá/mimulus - posílením sebedůvěry překonává náš strach, obavy - ořešák královský/walnut - pomáhá zvládat změny a propojovat změny ve vývojových obdobích - olověnec willmottův/cerato - podporuje sny a důvěru ve vlastní úsudek

Balení: 20 ml esence v lékovce s kapátkem

Dávkování: 4 kapky dle potřeby (4 kapky 4x denně minimální doporučené dávkování) Návod k užívání: 4 kapky kápneme přímo do úst, chvíli podržet a poté můžeme zapít. Je možné i nakapat do sklenice s jakýmkoli nápojem (voda, čaj, džus, šťáva …). V průběhu dne používáme dle doporučeného dávkování.

Upozornění: Při užívání přípravku je zároveň vhodné dodržovat vyváženou životosprávu. Nepřekračujte doporučené dávkování. Není náhrada pestré stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí. Uchovávejte v suchu a chladu. Spotřebujte do data uvedeného na obalu.

Složení: Cognac Bio 40%: 99,6% Rostlinný výtažek 0,4% (1/250): sveřep větevnatý habr obecný růže šípková chmerek roční kejklířka skvrnitá ořešák královský olověnec willmottův Ingrédients INCI: Cognac ( 99,6%) 40% vol Plant extracts 0,4% (1/250): Bromus ramosus Carpinus betulas Rosa canina Scleranthus annuus Mimulus guttatus Juglans regia Ceratostigma wilmottiana.


www.biobeauty.cz
Provozovatel:
BioBeauty s.r.o.
U Pazderek 228/15
181 00 Praha 8
IČ: 26697700
DIČ: CZ26697700
informace:
objednavky@biobeauty.cz
775 280 362

Jak nakupovat
Doprava a platba
Kontakt