www.biobeauty.cz

BACH Bio esence Pro ženy

Kód zboží:
00340
Výrobce:
Les Fleurs de Bach
Dostupnost:
externí sklad
Cena za ks bez DPH
346,- Kč
Cena za ks včetně DPH
419,- Kč
Tento produkt nelze momentálně objednat.

Kombinované Bachovy květové esence Pro ženy. Pomáhá zmírnit obtíže spojené s hormonální nerovnováhou.  NA OBJEDNÁVKU. DOBA DODÁNÍ 5 DNÍ.

20 ml

Kombinované Bachovy květové esence Pro ženy jsou vhodné pro ženy, které trpí hormonální nerovnováhou a dávají přednost přírodnímu řešení. Pomáhá zmírnit obtíže spojené s hormonální nerovnováhou. Balení: 20 ml esence v lékovce s kapátkem

Dávkování: 4 kapky dle potřeby (4 kapky 4x denně minimální doporučené dávkování)

Návod k užívání: 4 kapky kápneme přímo do úst, chvíli podržet a poté můžeme zapít. Je možné i nakapat do sklenice s jakýmkoli nápojem (voda, čaj, džus, šťáva …). V průběhu dne používáme dle doporučeného dávkování.

Upozornění: Při užívání přípravku je zároveň vhodné dodržovat vyváženou životosprávu. Nepřekračujte doporučené dávkování. Není náhrada pestré stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí. Uchovávejte v suchu a chladu. Spotřebujte do data uvedeného na obalu.

Složení: Cognac Bio 40%: 99,6% Rostlinný výtažek 0,4% (1/250) z: čekanka obecná - při sebelítosti a potřebě vlastní pozornosti chmerek roční - pro střídání nálad modřín opadavý - při pocitu méněcennosti hořčice rolní - smutek, deprese, zoufalství ořešák královský - pro zvládnutí a propojení pravidelných změn (aktivity našich hormonů) jabloň lesní - čistící esence, pro přijmutí sama sebe vrba bílá - při pesimismu, pocitu nespravedlnosti a zatrpklosti Ingrédients INCI: Cognac ( 99,6%) 40% vol Plant extracts 0,4% (1/250): Cichorium intybus Scleranthus annuus Larix decidua Sinapis arvensis Juglans regia Malus sylvestris Salix vitellina


www.biobeauty.cz
Provozovatel:
BioBeauty s.r.o.
U Pazderek 228/15
181 00 Praha 8
IČ: 26697700
DIČ: CZ26697700
informace:
objednavky@biobeauty.cz
775 280 362

Jak nakupovat
Doprava a platba
Kontakt