www.biobeauty.cz

BACH Bio esence Pohlavní touha

Výrobce:
Les Fleurs de Bach
Dostupnost:
externí sklad
Cena za ks bez DPH
346,- Kč
Cena za ks včetně DPH
419,- Kč
Tento produkt nelze momentálně objednat.

Kombinované Bachovy květové esence Pohlavní touha/Libido. Pomáhají navrátit erotickou touhu a chuť. NA OBJEDNÁVKU. DOBA DODÁNÍ 5 DNÍ.

20 ml

Kombinované Bachovy květové esence Pohlavní touha/Libido jsou vhodné pro ty, kteří procházejí přechodným obdobím nudnosti v sexu a mají obavy až strach ze sexu nebo necítí jeho potřeby. Pomáhá navrátit erotickou touhu a chuť. Kombinované Bachovy květové esence Pohlavní touha/Libido jsou vhodné pro ty, kteří procházejí přechodným obdobím nudnosti v sexu a mají obavy až strach ze sexu nebo necítí jeho potřeby. Pomáhá navrátit erotickou touhu a chuť.

Bachovy květové esence v elixíru Pohlavní touha / Libido: čekanka obecná/Chicory - pomáhá dodat upřímnou lásku chmerek roční/Sclerantus - pomáhá zjistit jak dostat, co si přeji modřín opadavý/Larch - pomáhá najít chuť zvládnout cokoli hořčice rolní/Mustard - pomáhá zvládnout smutek bez jasných příčin ořešák královský/Walnut - pomáhá se odpoutat od starých vazeb a zlozvyků jabloň lesní/Crab apple - pomáhá zlepšit pohled na svoji osobu vrba bílá/Willow - pomáhá získat trpělivost a vnitřní klid Balení: 20 ml esence v lékovce s kapátkem

Dávkování: 4 kapky dle potřeby (4 kapky 4x denně minimální doporučené dávkování)

Návod k užívání: 4 kapky kápneme přímo do úst, chvíli podržet a poté můžeme zapít. Je možné i nakapat do sklenice s jakýmkoli nápojem (voda, čaj, džus, šťáva …). V průběhu dne používáme dle doporučeného dávkování.

Upozornění: Při užívání přípravku je zároveň vhodné dodržovat vyváženou životosprávu. Nepřekračujte doporučené dávkování. Není náhrada pestré stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí. Uchovávejte v suchu a chladu. Spotřebujte do data uvedeného na obalu.

Složení: Cognac Bio 40%: 99,6% Rostlinný výtažek 0,4% (1/250) z: čekanka obecná chmerek roční modřín opadavý hořčice rolní ořešák královský jabloň lesní vrba bílá Ingrédients INCI: Cognac ( 99,6%) 40% vol Plant extracts 0,4% (1/250): Cichorium intybus Scleranthus annuus Larix decidua Sinapis arvensis Juglans regia Malus sylvestris Salix vitellina


www.biobeauty.cz
Provozovatel:
BioBeauty s.r.o.
U Pazderek 228/15
181 00 Praha 8
IČ: 26697700
DIČ: CZ26697700
informace:
objednavky@biobeauty.cz
775 280 362

Jak nakupovat
Doprava a platba
Kontakt