www.biobeauty.cz

BACH Bio esence Detox

Výrobce:
Les Fleurs de Bach
Dostupnost:
externí sklad
Cena za ks bez DPH
346,- Kč
Cena za ks včetně DPH
419,- Kč
Tento produkt nelze momentálně objednat.

Esence DETOX je vhodná pro každého, kdo se rozhodl pro očistnou kúru svého organismu. Pomáhá posílit vůli ve svém rozhodnutí. NA OBJEDNÁVKU. DOBA DODÁNÍ 5 DNÍ.

20 ml

Unikátní kombinace bachových květů připravena k přímému užití.
Balení:20 ml esence v lékovce s kapátkem
Dávkování: 4 kapky dle potřeby (4 kapky 4x denně minimální doporučené dávkování).
Návod k užívání: 4 kapky kápneme přímo do úst, chvíli podržet a poté můžeme zapít. Je možné i nakapat do sklenice s jakýmkoli nápojem (voda, čaj, džus, šťáva …). V průběhu dne používáme dle doporučeného dávkování. Kdo se rozhodl pro očistnou kúru svého organismu. Pomáhá posílit vůli ve svém rozhodnutí.
Upozornění: Při užívání přípravku je zároveň vhodné dodržovat vyváženou životosprávu. Nepřekračujte doporučené dávkování. Není náhrada pestré stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí. Uchovávejte v suchu a chladu. Spotřebujte do data uvedeného na obalu.
Složení: Brandy Bio 40%: 99,6% Rostlinný výtažek 0,4% (1/250): z Řepík lékařský* Pramenitá voda* Jilm štíhlý* Olivovník evropský* Jabloň lesní* Sporýš lékařský* *květy sbírané pro výrobu esencí pochází z biologického zemědělství
Ingrédients INCI: Brandy ( 99,6%) 40% vol Plant extracts 0,4% (1/250): Agrimonia Eupatoria* Aqua Petra* Ulmus Procera* Olea Europaea* Malus Sylvestris* Verbena Officilanis* *Products are from agriculture biological
Účinek/účinky doplňku stravy vyjádřené formou zdravotního tvrzení/zdravotních tvrzení: Esence DETOX je vhodná pro každého, kdo se rozhodl pro očistnou kúru svého organismu. Pomáhá posílit vůli ke svému rozhodnutí.


www.biobeauty.cz
Provozovatel:
BioBeauty s.r.o.
U Pazderek 228/15
181 00 Praha 8
IČ: 26697700
DIČ: CZ26697700
informace:
objednavky@biobeauty.cz
775 280 362

Jak nakupovat
Doprava a platba
Kontakt