www.biobeauty.cz

Australian Bush Flower Essences Zpevňující pleťový gel

EAN:
9326922005147
Výrobce:
Australian Bush Flower Essences
Dostupnost:
SKLADEM
Cena za ks bez DPH
521,- Kč
Cena za ks včetně DPH
630,- Kč

Zklidňující a vypínací sérum. Vhodné pro všechny typy pleti. Vegan - Cruelty Free - Bez GMO – Žádné syntetické látky - Pro všechny typy pleti – Bio péče o plet
 
50 ml

Zklidňující sérum obsahuje silné antioxidanty pro hydrataci a zpevnění pokožky. Zlepšuje vzhled jemných linek a vrásek. Sérum je plné jedinečných australských květových esencí, pocházejících z etického sběru z nedotčených a neznečištěných oblastí rozlehlé australské krajiny. Pro emocionální zdraví a pohodu.
Organické rostlinné látky obsahující silné antioxidanty, které zklidňují, hydratují a zvyšují pevnost pleti.
 
Použití: používejte denně po čištění. V péči pokračujte vašim oblíbeným krémem.
 
Obsahuje následující organicky certifikované rostlinné látky:
Pupalkový olej: bohatý na antioxidanty a esenciální mastné kyseliny. Adstringentní (stahující)  vlastnosti zklidňují podráždění a záněty pokožky a zároveň ji hydratují.
Emu Bush: má vysoký obsah kyseliny chlorogenové, vynikající antioxidant (nachází se také v zelené kávě) a pomáhá snížit matnost pokožky. Emu bush dále obsahuje kyselinu fenolovou, jež se chová podobně jako alfa hydroxykyseliny a napomáhá buněčné obnově.
Kangaroo Apple: zvyšuje přirozenou produkci kolagenu, vyhlazuje jemné linky, vrásky, zmírňuje otoky. Obsahuje silné antioxidanty (vitamín C a beta-karoten) chrání buňky před volnými radikály způsobené UV zářením, znečištěním a dalším.
Quandong: rostlina se silným protizánětlivým účinkem. Hluboce vyživující. Hluboce vyživuje pleť, snadno ji zbavuje začervenání i předčasného stárnutí. Jedinečný zdroj vitamínu E, kyseliny listové, hořčíku a vápníku a obsahuje dvojnásobné množství vitamínu C než pomeranče – skvělé pro zdravou pokožku a zářivou pleť.
Šípkový olej: bohatý na esenciální mastné kyseliny Omega 3 a 6, vitamíny A a C, Napomáhá zmírnit stárnutí pleti, poškození slunečním zářením, nevhodnou pigmentaci a zjizvení.
 
Obsahuje následné australské esence: Bottlebrush, Bush Fuchsia, Crowea, Dog Rose, Jacaranda, Little Flannel Flower, Old Man Banksia, Paw Paw, She O
ak

Doporučujeme koupit s:


www.biobeauty.cz
Provozovatel:
BioBeauty s.r.o.
U Pazderek 228/15
181 00 Praha 8
IČ: 26697700
DIČ: CZ26697700
informace:
objednavky@biobeauty.cz
775 280 362

Jak nakupovat
Doprava a platba
Kontakt