www.biobeauty.cz

Australian Bush Flower Essences Jemný citrusový mycí gel na obličej

EAN:
9326922005178
Výrobce:
Australian Bush Flower Essences
Dostupnost:
SKLADEM
Cena za ks bez DPH
521,- Kč
Cena za ks včetně DPH
630,- Kč

Povzbuzující a revitalizující mycí gel na obličej. Vhodný pro všechny typy pleti. Vegan - Cruelty Free - Bez GMO – Žádné syntetické látky - Pro všechny typy pleti – Bio péče o plet
 
100 ml

Revitalizační a povzbuzující mycí prostředek na obličej. Jemně odstraňuje přebytečný maz a nečistoty pro svěží pokožku. Plný jedinečnými australskými květovými esencemi, pocházejících z etického sběru z nedotčených a neznečištěných oblastí rozlehlé australské krajiny. Pro emocionální zdraví a pohodu.
Organické rostlinné výtažky oživují a hydratují pleť, jsou protizánětlivé a snižují tvorbu kožního pigmentu.
 
Použití: používejte denně k odstranění přebytečného mazu a nečistot, jako součást běžného čištění pleti. Lze použít na všechny typy pleti.
 
Obsahuje následující organicky certifikované rostliny:
Extrat z listu Aloe Vera: hluboce zklidňující, vyhlazující a hydratační, bohaté na aminokyseliny, kyselinu listovou a vitamíny A, C a E.
Arnika: silně protizánětlivá, antioxidant, napomáhá hojení pokožky.
Extrakt z listu olivy: silný antioxidant, který chrání pokožku před předčasným stárnutím, zatímco protizánětlivé vlastnosti udržují pokožku jasnou a zklidněnou, pomáhá snižovat výskyt pigmentace.
Šípkový olej: bohatý na esenciální mastné kyseliny Omega 3 a 6, vitamíny A a C, pomáhá snižovat vizuální efekty stárnutí, poškození sluncem, pigmentaci a jizvy.
Olej ze sladkého pomeranče: vysoká koncentrace antioxidačního vitamínu C, napomáhá sjednocení tónu pleti, snižuje výskyt pigmentace.
Citronový olej: chrání kožní buňky před poškozením volnými radikály způsobenými UV zářením a inhibuje produkci melaninu v pokožce.
 
Obsahuje následné australské esence: Angelsword, Billy Goat Plum, Bottlebrush, , Dog Rose, Five Corners, Fringed Violet, Macrocarpa


www.biobeauty.cz
Provozovatel:
BioBeauty s.r.o.
U Pazderek 228/15
181 00 Praha 8
IČ: 26697700
DIČ: CZ26697700
informace:
objednavky@biobeauty.cz
775 280 362

Jak nakupovat
Doprava a platba
Kontakt