www.biobeauty.cz

Australian Bush Flower Essences Jemný exfoliační krém

EAN:
9326922005208
Výrobce:
Australian Bush Flower Essences
Dostupnost:
SKLADEM
Cena za ks bez DPH
463,- Kč
Cena za ks včetně DPH
560,- Kč

Jemný peelingový krém. Vhodný pro všechny typy pleti. Vegan - Cruelty Free - Bez GMO – Žádné syntetické látky - Pro všechny typy pleti – Bio péče o plet
 
50 ml

Jemný peelingový krém, který hloubkově odstraňuje přebytečný maz, odumřelé kožní buňky a nečistoty. Krém je plný jedinečných australských květových esencí, pocházejících z etického sběru z nedotčených a neznečištěných oblastí rozlehlé australské krajiny. Pro emocionální zdraví a pohodu. Pleť je po použití zářivá a svěží.
 
Použití: používejte 1-2krát týdně pro zvýšení výkonu vašeho rituálu péče o pleť. Jemně vmasírujte do vyčištěné pokožky a nechte 2-4 minuty působit - dobře opláchněte. Následně použijte krém dle vaší volby.
 
Obsahuje následující organicky certifikované rostlinné látky;
Meruňkový olej: bohatý na mastné kyseliny, které dodávají hydrataci a působí proti vysušujícím účinkům spojeným s exfoliací.
Kaméliový olej: bohatý na vitamíny A, B, C, D a E, které poskytují pleti výživu. Je vhodný i pro pleť se sklonem k akné, protože lehká textura neucpává póry. Jako silný antioxidant chrání pokožku před stárnutím z okolního prostředí, zatímco protizánětlivé vlastnosti udržují pokožku zklidněnou, pomáhá snižovat výskyt pigmentací.
Gingko Biloba: silný antioxidant, který působí jako lapač volných radikálů – chrání pokožku před těmito vysoce reaktivními, nestabilními molekulami, které pocházejí z UV záření a znečištění.
Jojoba: vstřebává se rychle a do hloubky, dodává vitamín E, B komplex a zinek. Přirozené změkčující vlastnosti zjemňují pokožku. Dodává pleti jemnost, hladkost a žářivost.
Sibiřský ženšen: zvyšuje cirkulaci nejmenších krevních cév naší pokožky - zvyšuje syntézu kolagenu. Energizující faktory podobné kávě ženšenu pomáhají rozjasnit a revitalizovat, zatímco přirozeně se vyskytující antioxidanty pomáhají inhibovat produkci melaninu, zabraňují hyperpigmentaci.
 
Obsahuje následné australské esence: Angelsword, Bauhinia, Billy Goat Plum, Bottlebrush, Five Corners, Fringed Violet, Flannel Flower
 


www.biobeauty.cz
Provozovatel:
BioBeauty s.r.o.
U Pazderek 228/15
181 00 Praha 8
IČ: 26697700
DIČ: CZ26697700
informace:
objednavky@biobeauty.cz
775 280 362

Jak nakupovat
Doprava a platba
Kontakt