www.biobeauty.cz

Australian Bush Flower Essences Intenzivní oční sérum

EAN:
9326922005130
Výrobce:
Australian Bush Flower Essences
Dostupnost:
SKLADEM
Cena za ks bez DPH
521,- Kč
Cena za ks včetně DPH
630,- Kč

Hydratační oční sérum pro redukci tmavých kruhů pod očima. Vhodné pro všechny typy pleti. Vegan - Cruelty Free - Bez GMO – Žádné syntetické látky - Pro všechny typy pleti – Bio péče o plet
 
50 ml

Hydratační oční sérum pro redukci tmavých kruhů pod očima, zarudnutí, oteklých očí, jemných linek a vrásek. Sérum je plné jedinečných australských květových esencí, pocházejících z etického sběru z nedotčených a neznečištěných oblastí rozlehlé australské krajiny. Pro emocionální zdraví a pohodu.
 
Použití: používejte denně po čištění. V péči pokračujte vašim oblíbeným krémem.
 
Obsahuje následující organicky certifikované rostlinné látky:
Bentonitový jíl: vytváří bariéru mezi pletí a venkovními dráždivými faktory. Přirozeně obsažené minerály pleť obohacují o vápník, magnesium a železo.
Emu Bush: má vysoký obsah kyseliny chlorogenové, vynikající antioxidant (nachází se také v zelené kávě) a pomáhá snížit matnost pokožky. Emu bush dále obsahuje kyselinu fenolovou, jež se chová podobně jako alfa hydroxykyseliny a napomáhá buněčné obnově.
Kangaroo Apple: zvyšuje přirozenou produkci kolagenu, vyhlazuje jemné linky, vrásky, zmírňuje otoky. Obsahuje silné antioxidanty (vitamín C a beta-karoten) chrání buňky před volnými radikály způsobené UV zářením, znečištěním a dalším.
Quandong: rostlina se silným protizánětlivým účinkem. Hluboce vyživující. Hluboce vyživuje pleť, snadno ji zbavuje začervenání i předčasného stárnutí. Jedinečný zdroj vitamínu E, kyseliny listové, hořčíku a vápníku a obsahuje dvojnásobné množství vitamínu C než pomeranče – skvělé pro zdravou pokožku a zářivou pleť.
Olej z květů růže pelargónie: vrovnává kožní maz, který pomáhá udržovat pokožku v rovnováze, zejména u typů mastné nebo suché pleti.
 
Obsahuje následné australské esence: Billy Goat Plum, Crowea, Five Corners,
Flannel Flower, Mulla Mulla, Old Man Banksia, She Oak


www.biobeauty.cz
Provozovatel:
BioBeauty s.r.o.
U Pazderek 228/15
181 00 Praha 8
IČ: 26697700
DIČ: CZ26697700
informace:
objednavky@biobeauty.cz
775 280 362

Jak nakupovat
Doprava a platba
Kontakt