www.biobeauty.cz

Aromatica Šlehané máslo skořice

EAN:
8594009402047
Výrobce:
Aromatica
Dostupnost:
externí sklad
Cena za ks bez DPH
174,- Kč
Cena za ks včetně DPH
210,- Kč
Tento produkt nelze momentálně objednat.

Pokožku intenzivně prohřívá a regeneruje, což významně posiluje její elasticitu, zmírňuje projevy celulitidy a navrací mladistvý vzhled. A navíc – krásně voní.

200ml 

Přírodní šlehané máslo s úžasnou trojkombinací skořicového extraktu, peruánského balzámu a arganového oleje je vhodné pro péči o celé tělo. Namáhanou pokožku intenzivně prohřívá a regeneruje, což významně posiluje její elasticitu, zmírňuje projevy celulitidy a navrací mladistvý vzhled. A navíc – krásně voní.

BIO BAMBUCKÉ MÁSLO: Podporuje elasticitu, regeneraci a hydrataci pokožky. Je vhodné pro péči a ochranu všech typů pleti, včetně atopické či dětské. Jeho používání omezuje stárnutí pleti a vzniku strií.

SKOŘICOVÝ EXTRAKT: Používá se především ve farmacii, má antimikrobiální účinek, napomáhá prohřátí pokožky. Extrakt nese krásnou vůni pravé skořice.

ARGANOVÝ OLEJ: Pokožku vyživuje, hydratuje, zvláčňuje, podporuje její vitalitu a pružnost, podporuje regeneraci a působí proti předčasnému stárnutí pleti.

PERUÁNSKÝ BALZÁM: Má protibakteriální a protiplísňový účinek. Je součástí mnoha léčiv k zevnímu použití, zejména pro léčbu ekzémů dolních končetin, omrzlin a spálenin.

VŠECHNY INGREDIENCE: bio bambucké máslo, mandlový olej, peruánský balzám, arganový olej, skořicový extrakt, vitamín E 
Můžete se nás zeptat či si naplánovat návštěvu:

www.biobeauty.cz
Provozovatel:
BioBeauty s.r.o.
Slezská 12
120 00 Praha 2
IČ: 26697700
DIČ: CZ26697700
informace:
info@biobeauty.cz
775 280 362