www.biobeauty.cz

Argital Ústní voda se zeleným jílem, ananasem a koloidním stříbrem

Kód zboží:
2196
EAN:
8018968019769
Výrobce:
Argital
Dostupnost:
externí sklad
Cena za ks bez DPH
372,- Kč
Cena za ks včetně DPH
450,- Kč
Tento produkt nelze momentálně objednat.

Ústní voda se zeleným jílem, ananasem a koloidním stříbrem 

100 ml 

Ústní voda se zeleným jílem, ananasem a koloidním stříbrem má antibakteriální a protizánětlivé účinky, působí proti tvorbě zubního plaku a zubního kazu, zklidňuje dásně a posiluje zubní sklovinu. Osvěžuje ústní dutinu a působí účinně proti nepříjemnému zápachu z úst. Po použití budete mít pocit svěžesti a čistoty v ústech, čistého jazyka a hladkého povrchu zubů.

Účinné složky: Obsahuje rostlinné výtažky z ananasu, myrhy, šalvěje, máty, kořene kramérie a měsíčku lékařského, gel ze zeleného jílu a koloidní stříbro. Zelený jíl je v ústní vodě obsažen ve formě gelu, resp.koloidního roztoku. Použití jílu pro čištění zubů je zcela inovativní myšlenkou. Jílový gel společně s ostatními aktivními složkami zuby účinně čistí, působí preventivně proti vzniku zubního kazu a posiluje a zpevňuje dásně. Příjemnou osvěžující vůni vodě dodávají čisté esenciální oleje z eukalyptu, máty, anýzu a hřebíčku.

Poznámka:  Ústní voda Argital má před svým zředěním vodou hnědo-žlutou barvu, po zředění je barva mléčně kalná.  To je dáno přítomností esenciálních olejů. Ústní voda je určena k naředění čistou vodou. Nepolykejte.

Použití:  Používejte ráno a večer po čištění zubů nebo místo čištění zubů.

5 možností, jak používat Ústní vodu Argital:

velmi lehký účinek - 2 ml přípravku (¼ první rysky v odměrném kalíšku pro 10 ml) a 40 ml vody

lehký účinek – 5 ml přípravku (½ první rysky v odměrném kalíšku pro 10 ml) ve 40 ml vody

střední účinek – 5 ml přípravku ve 30 ml vody

silný účinek - 5 ml přípravku ve 20 ml vody

velmi silný účinek - 5 ml neředěného přípravku nebo více.

Nalijte ústní vodu do odměrného kalíšku a doplňte vodou podle uvedeného návodu. Doporučuje se ústa proplachovat naředěnou ústní vodou po dobu 10 sekund pro silný a velmi silný účinek, 20 sekund pro střední účinek a půl minuty pro lehký a velmi lehký účinek. Současně můžete masírovat zuby a dásně.

Certifikace: BDIH, ICEA

Další přednosti: 100% z celkového složení je přírodního původu. Výrobek ani jeho složky nejsou testovány na zvířatech - LAV. Neobsahuje žádné syntetické látky (konzervanty, vůně, barviva, umělá sladidla, fluoridy), minerální oleje ani GMO. Neobsahuje žádné složky pocházející ze zvířat - VeganOK.

Složení/INCI:  Glycerin1 - Alcohol (bio) - Acqua (pramenitá voda) – Ananas Sativus fruit extract (ananas) - Commiphora Myrrha gum extract (myrha) - Salvia Officinalis extract (šalvěj) - Menta piperita extract (máta) - Krameria Triandra root extract (kořen kramérie) - Calendula Officinalis flower extract (měsíček) - Aroma* - Solum fullonum (zelený jíl) - Silver (stříbro). *Přírodní vůně je dána esenciálními oleji: Eucalyptus (eukalyptus)**, Menta piperita (máta)**, Anice stellato (anýz), Garofano chiodi (hřebíček)**.  *Esenciální oleje obsahují: Limonene – Eugenol. BIO složky: Alcohol, Ananas Sativus fruit extract, Salvia Officinalis extract, Menta piperita extract, Calendula Officinalis flower extract. 1 Glycerin nebo glycerol ve výrobcích ARGITAL je přírodní látka z rostlinné 
Můžete se nás zeptat či si naplánovat návštěvu:

www.biobeauty.cz
Provozovatel:
BioBeauty s.r.o.
Slezská 12
120 00 Praha 2
IČ: 26697700
DIČ: CZ26697700
informace:
info@biobeauty.cz
775 280 362