www.biobeauty.cz

ANELA Očistím ruce - lihový sprej na očistu rukou bez vody

Kód zboží:
DEZ002100
Výrobce:
ANELA
Dostupnost:
SKLADEM
Cena za ks bez DPH
149,- Kč
Cena za ks včetně DPH
180,- Kč
Tento produkt nelze momentálně objednat.

Čisticí sprej na ruce s antiseptickým účinkem se stane vaším skvělým pomocníkem, a to nejen pokud nemůžete použít vodu a mýdlo. Užijete ho při cestování, na nákupech, v MHD nebo u lékaře. 70% koncentrace alkoholu je v kombinaci s vybranými éterickými oleji jistým zabijákem virů i bakterií. Obsahuje mandlový olej a vitamín E pro péči o namáhané ruce.

100 ml

ANTIMIKROBIÁLNÍ SPREJ NA RUCE S MANDLOVÝM OLEJEM A VITAMÍNEM E

Tento svěže vonící čisticí sprej na ruce jsme pro vás stvořily tak, aby byl vaším účinným, a přesto pečujícím pomocníkem na cestách, v MHD, u lékaře, na nákupech nebo třeba na dětském hřišti. Díky obsahu 70% alkoholu je velmi efektivním antiseptikem, neboť v této ideální koncentraci lépe pronikne přes buněčné membrány virů a bakterií a tím je zničí. Pomůže vám tak uchránit se před nákazou viry a bakteriemi dotykem.

Silný antimikrobiální účinek ještě podporuje 3% koncentrace vybraných éterických olejů, jejichž skladba byla sestavena vynikající certifikovanou aromaterapeutkou Ludmilou Kotalíkovou. Všechny vybrané éterické oleje jsou antiseptické, přičemž některé z nich navíc prokazatelně působí pozitivně na vaši náladu.

Časté používání koncentrovaných lihových antiseptických přípravků způsobuje vysušování pokožky. Abychom našim ošetřovaným rukám alespoň částečně ulevily a opečovaly je, je přidáno do očistného gelu BIO mandlový olej a přírodní vitamín E. Přesto vám doporučujeme, pokud je to možné, dávejte přednost klasickému mytí rukou. Pokud přesto máte pokožku rukou vysušenou, zhrublou, poškozenou a citlivou, dopřejte jí pravidelné ošetření krémy na ruce.

Sprej "Očistím ruce" je velmi jemný, nepálí ani nelepí a stačí ho maličké množství na ošetření celých rukou. Po jeho použití jsou ruce očištěné, jemné a příjemně voní. Pokud dáváte přednost tekuté konzistenci, je vám k dispozici i náš čisticí gel na ruce.

Upozorňujeme: V současné době, kdy snad celý svět v enormním množství vyrábí a spotřebovává různé druhy dezinfekcí, je na trhu extrémní nedostatek jakýchkoliv vhodných obalů. Udržujeme vysoký standard našich výrobků a snažíme se jim zjistit adekvátní balení. Ale v tuto chvíli to prakticky nejde. Jsme rády, že máme aspoň něco. Proto se lahvička, ve které vám produkt "Očistím ruce" od nás dorazí může lišit od úvodní fotografie. Děkujeme vám za pochopení.

DOPORUČENÉ POUŽITÍ: Malé množství spreje nastříkejte na suché ruce a nechte oschnout. Použitím spreje na mokré ruce snížíte jeho antibakteriální účinnost, neboť dojde k jeho naředění.

JAK SKLADOVAT PŘÍRODNÍ KOSMETIKU? Obecně při skladování přírodní kosmetiky platí přísnější pravidla, ale konkrétně u toho výrobku stačí, když se vyhnete teplotám nad 25 °C. Výrobek obsahuje líh, proto ho rozhodně chraňte před přímým slunečním zářením. 

Složení/INCI: Alcohol denat. (denaturovaný líh), Aqua (voda), Glycerin (glycerin), Decyl Glucoside (cukerný tenzid), Lavandula Hybrida Oil (EO levandule), Prunus Amygdalus Dulcis Oil BIO (mandlový olej), Citrus Sinencis Peel Oil (EO sladký pomeranč), Eucalyptus Globulus Leaf Oil (EO eukalyptus), Linalool*, Sodium Cocoyl Glutamate (přírodní tenzid), Tocopherol (přírodní vitamín E), Melaleuca Alternifolia Leaf Oil (EO tea tree), Limonene*, Helianthus Annuus Seed Oil (slunečnicový olej), Citric Acid (kyselina citronová), Citral*, Geraniol*, * přirozené složky obsažených éterických olejů

Denaturovaný líh: Používáme denaturovaný (ten konzumní raději spotřebujte jinak ;-)) 96% líh, který si sami ředíme demineralizovanou vodou na ideálních 70 %. V této koncentraci totiž nevyprchává příliš rychle a při své stále vysoké síle snadno pronikne buněčnými membránami dovnitř bakterií a virů, čímž je zničí.
Demineralizovaná voda: Čistou demineralizovanou vodou ředíme příliš koncentrovaný alkohol (líh) na jeho ideální antiseptickou koncentraci.
Rostlinný glycerin: Rostlinný glycerin je přirozenou součástí rostlinných olejů a je lidskému tělu velmi blízký. Pokud je ve výrobku ve správném množství, pak je to obrovský pomocník při hydrataci pokožky. To u lihových výrobků, které kůži velmi vysušují, obzvláště oceníte.
Mandlový olej BIO, LZS: Olej získaný z jader sladkých mandlí je s velkou oblibou používán i na tu nejcitlivější pokožku (např. u miminek). Obsahuje značné množství minerálů a vitamínů (zejména A, E a F), je tedy velmi vyživující. Dobře se vstřebává bez zanechání pocitu mastnoty, zklidňuje podráždění a pokožku účinně regeneruje.
Slunečnicový olej LZS: V tomto případě není přidán cíleně pro svoje účinky, ale je součástí jednoho z extraktů a ve výrobku je ho stopové množství.
Přírodní vitamín E čili tocopherol: Vitamín E je poměrně silný antioxidant, pomáhá tedy pokožce vypořádat se s volnými radikály a energií z UV záření. Mimo to také podporuje regeneraci a zpomaluje stárnutí buněk. Používáme tocopherol pouze té nejvyšší kvality, extrahovaný z GMO free slunečnicového oleje.
Přírodní tenzidy + kyselina citrónová: Decyl glucoside a Sodium cocyl glutamate jsou jemné a šetrné tenzidy vyrobené z kokosového oleje. Dokáží účinně propojit olej s kapalinou (vytvořit emulzi tím, že olej v kapalině rovnoměrně rozptýlí). Zároveň využíváme jejich mycích účinků.
Ovocná kyselina citronová se do kosmetických výrobků přidává z důvodu úpravy pH, má však také antibakteriální a antimykotické účinky.
EO levandule, tea tree, pomeranč a eukalyptus: Po konzultaci s aromaterapeutkou Ludmilou Kotalíkovou byla zvolena tato kombinace éterických olejů, neboť se všechny vyznačují silnými antimikrobiálními účinky a jejich vůně pozitivně působí na naši mysl, čímž uvolňuje napětí a stres. Podporujeme tak antiseptický účinek alkoholu a vaši dobrou náladu najednou. A nejen vaši - po použití se budou lidé v nejbližším okolí otáčet po zdroji té příjemné vůně.

Můžete se nás zeptat či si naplánovat návštěvu:

www.biobeauty.cz
Provozovatel:
BioBeauty s.r.o.
Slezská 12
120 00 Praha 2
IČ: 26697700
DIČ: CZ26697700
informace:
info@biobeauty.cz
775 280 362

Jak nakupovat
Doprava a platba
Kontakt