www.biobeauty.cz

ANELA Očistím ruce - lihový gel na očistu rukou bez vody

Kód zboží:
DEZ001100
Výrobce:
ANELA
Dostupnost:
SKLADEM
Cena za ks bez DPH
149,- Kč
Cena za ks včetně DPH
180,- Kč
Tento produkt nelze momentálně objednat.

Čisticí gel na ruce s antiseptickým účinkem se stane vaším skvělým pomocníkem, a to nejen pokud nemůžete použít vodu a mýdlo. Užijete ho při cestování, na nákupech, v MHD, u lékaře apod. 70% koncentrace alkoholu je v kombinaci s vybranými éterickými oleji jistým zabijákem virů i bakterií. Obsahuje mandlový olej a vitamín E pro péči o namáhané ruce.

100 ml

ANTIMIKROBIÁLNÍ GEL NA RUCE S MANDLOVÝM OLEJEM A VITAMÍNEM E

Tento svěže vonící čisticí gel na ruce jsme pro vás stvořily tak, aby byl vaším účinným, a přesto pečujícím pomocníkem na cestách, v MHD, u lékaře, na nákupech nebo třeba na dětském hřišti. Díky obsahu 70% alkoholu je velmi efektivním antiseptikem, neboť v této ideální koncentraci lépe pronikne přes buněčné membrány virů a bakterií a tím je zničí. Pomůže vám tak uchránit se před nákazou viry a bakteriemi dotykem.

Silný antimikrobiální účinek ještě podporuje 3% koncentrace vybraných éterických olejů, jejichž skladba byla sestavena vynikající certifikovanou aromaterapeutkou Ludmilou Kotalíkovou. Všechny vybrané éterické oleje jsou antiseptické, přičemž některé z nich navíc prokazatelně působí pozitivně na vaši náladu.

Časté používání koncentrovaných lihových antiseptických přípravků způsobuje vysušování pokožky. Abychom našim ošetřovaným rukám alespoň částečně ulevily a opečovaly je, je přidáno do očistného gelu BIO mandlový olej a přírodní vitamín E. Přesto vám doporučujeme, pokud je to možné, dávejte přednost klasickému mytí rukou. Pokud přesto máte pokožku rukou vysušenou, zhrublou, poškozenou a citlivou, dopřejte jí pravidelné ošetření krémy na ruce.

Gel "Očistím ruce" je velmi jemný, nepálí ani nelepí a stačí ho maličké množství na ošetření celých rukou. Po jeho použití jsou ruce očištěné, jemné a příjemně voní. Pokud dáváte přednost tekuté konzistenci, je vám k dispozici i náš čisticí sprej na ruce.

Upozorňujeme: V současné době, kdy snad celý svět v enormním množství vyrábí a spotřebovává různé druhy dezinfekcí, je na trhu extrémní nedostatek jakýchkoliv vhodných obalů. Udržujeme vysoký standard našich výrobků a snažíme se jim zjistit adekvátní balení. Ale v tuto chvíli to prakticky nejde. Jsme rády, že máme aspoň něco. Proto se lahvička, ve které vám produkt "Očistím ruce" od nás dorazí může lišit od úvodní fotografie. Děkujeme vám za pochopení.

DOPORUČENÉ POUŽITÍ: Malé množství gelu (cca 2 ml) pečlivě rozetřete na suché ruce a nechte oschnout. Použitím gelu na mokré ruce snížíte jeho antibakteriální účinnost, neboť dojde k jeho naředění.

JAK SKLADOVAT PŘÍRODNÍ KOSMETIKU? Obecně při skladování přírodní kosmetiky platí přísnější pravidla, ale konkrétně u toho výrobku stačí, když se vyhnete teplotám nad 25 °C. Výrobek obsahuje líh, proto ho rozhodně chraňte před přímým slunečním zářením. 

Složení/INCI: Alcohol denat.  (denaturovaný líh), Aqua (voda), Glycerin (glycerin), Lavandula Hybrida Oil (EO lavandin), Prunus Amygdalus Dulcis Oil BIO (mandlový olej), Hydroxethylcellulose (derivát celulózy), Citrus Sinencis Peel Oil (EO sladký pomeranč), Eucalyptus Globulus Leaf Oil (EO eukalyptus), Melaleuca Alternifolia Leaf Oil (EO tea tree), Linalool*, Tocopherol (přírodní vitamín E), Limonene*, Helianthus Annuus Sed Oil (slunečnicový olej), Citral*, Geraniol*,* přirozené složky obsažených éteri
ckých olejů

Můžete se nás zeptat či si naplánovat návštěvu:

www.biobeauty.cz
Provozovatel:
BioBeauty s.r.o.
Slezská 12
120 00 Praha 2
IČ: 26697700
DIČ: CZ26697700
informace:
info@biobeauty.cz
775 280 362

Jak nakupovat
Doprava a platba
Kontakt