www.biobeauty.cz

Almacabio Tekutý prací prostředek na vlnu pro praní v ruce i pračce

EAN:
8018229173469
Výrobce:
Almacabio
Dostupnost:
externí sklad
Cena za ks bez DPH
183,- Kč
Cena za ks včetně DPH
221,- Kč
Tento produkt nelze momentálně objednat.

Vhodný pro praní vlněných materiálů jako je kašmír, angorská či merinová vlna a hedvábí. Chrání barvy, oživuje vlákna a zanechává vlněné oblečení měkké a nadýchané. Obsahuje pouze snadno rozložitelné, povrchově aktivní látky rostlinného původu.

1 000 ml

Chrání barvy, oživuje vlákna a zanechává vlněné oblečení měkké a nadýchané. Obsahuje pouze snadno rozložitelné, povrchově aktivní látky rostlinného původu.
 
Složení: DIPALMOYLETHYL, HYDROXYETHYLMONIUM, METHOSULFATE, CETOLETH-5, LAURETH-3, POTASSIUM SORBATE, SODIUM BENZOATE, PARFUM, HEXYL CINNAMAL.
 
Neobsahuje: FOSFOR, FOSFÁTY, ENZYMY ANI SLOŽKY ŽIVOČIŠNÉHO PŮVODU
 
Doporučené dávkování:  (1 uzávěr = 35 ml):  Při velmi silném znečištění můžete dávku zvýšit.  Praní v pračce: 1 uzávěr na 4-5 kg suchého prádla. Ruční praní: 1 uzávěr pro středně špinavé prádlo a 35 ml pro silně špinavé prádlo do 5 l vody.
 


www.biobeauty.cz
Provozovatel:
BioBeauty s.r.o.
U Pazderek 228/15
181 00 Praha 8
IČ: 26697700
DIČ: CZ26697700
informace:
objednavky@biobeauty.cz
775 280 362

Jak nakupovat
Doprava a platba
Kontakt