www.biobeauty.cz

ALHAMBRA Bio esenciální olej Mrkvová semínka

Výrobce:
Alhambra
Dostupnost:
externí sklad
Cena za ks bez DPH
293,- Kč
Cena za ks včetně DPH
355,- Kč
Tento produkt nelze momentálně objednat.

Bio esenciální olej Mrkvová semínka. Antiseptický, desinfekční, detoxikační, antioxidant, proti karcinogenní, močopudný, stimulující a tonizující.

2,5 ml

Zdraví prospěšný esenciální oleje z mrkvových semínek je antiseptický, desinfekční, detoxikační, antioxidant, proti karcinogenní, močopudný, stimulující a tonizující.

Tato esence je získávána destilací ze suchých semen divoké mrkve, ale i ze suché rostliny Daucus Carota.

ANTIOXIDANT: jako antioxidant esence pomáhá vypadat naší pleti MLADĚ A ZDRAVĚ, potlačuje tvorbu vrásek, opravuje pleť poškozenou volnými radikály a zastavuje jejich negativní působení. Je účinným tonikem a podporuje růst nových buněk a tkání.

Ochraňuje pleť před tvorbou vrásek, vlasům dodává lesk a zabraňuje jejich předčasnému šedivění, klouby chrání před tuhnutím, svaly a oči před oslabením. Antioxidanty nabízí i další zázraky - chrání oči před degenerací, zvyšují sexuální apetit, řeší i problémy, které přicházejí ve stáří.

ANTISEPTIKUM, ANTIVIRÁLNÍ VLASTNOSTI OLEJE: Esence má antiinfekční a antiseptické vlastnosti. Tento esenciální olej lze aplikovat přímo na otevřené rány, aby došlo k rychlejšímu zacelení rány. Pokud olej kloktáme v roztoku s vodou, můžeme tak léčit bolest v krku, úst - afty. Po užití vnitřně - orálně pomáhá léčit zánět střev, žaludku, vředy a jiné.

DETOXIKACE: Mrkvová semínka detoxikují krev, tkáně, ledviny a játra. Čistí oběhový systém, zažívací systém a stimulují žlázy s vnitřním vyměšováním. Podporují metabolismus, sekreci hormonů, enzymů, žaludečních šťáv, žluči i peristaltiku střev. Lidský organismus je tak více aktivní a efektivní - olej stimuluje i funkci mozku a nervů

Odstraňuje takové toxiny, jako je kyselina močová, močoviny, insekticidy, pesticidy a jiné chemické látky z těla, jenž jsme přijali v potravě nebo ve vodě. Esenciální olej z mrkvových semínek má přirozené močopudné účinky, zvyšuje potřebu jít na toaletu, což je pro nás velmi prospěšné. Močení dokáže zbavit řady neduhů. Při každém močení odchází z těla až 4% objemu tuku, mnoho toxických látek, mikroorganismy. Navíc močení snižuje krevní tlak a čistí ledviny.

Esenciální olej též pomáhá při bolestivé menstruaci. 
Můžete se nás zeptat či si naplánovat návštěvu:

www.biobeauty.cz
Provozovatel:
BioBeauty s.r.o.
Slezská 12
120 00 Praha 2
IČ: 26697700
DIČ: CZ26697700
informace:
info@biobeauty.cz
775 280 362