www.biobeauty.cz

ALHAMBRA Bio esenciální olej Jasmín sambac

Výrobce:
Alhambra
Dostupnost:
externí sklad
Cena za ks bez DPH
992,- Kč
Cena za ks včetně DPH
1 200,- Kč
Tento produkt nelze momentálně objednat.

Esenciální olej Jasmín sambac. Nejúčinnější olej používaný při odstraňování nervové úzkosti, netrpělivosti a deprese. Silné afrodiziakum a sexuální tonikum.

2.5 ml

Jasmín pochází ze severní Indie, Persie a Číny, ale pěstuje se po celém Středomoří a severní Africe. V Indii se jasmín nazývá královnou noci, je to symbol lásky a duševní touhy. Podporuje srdce, zklidňuje nervy, snímá napětí a povznáší Mysl. Jedná se o nejúčinnější olej používaný při odstraňování nervové úzkosti, netrpělivosti a deprese. Jasmín je silné afrodiziakum a sexuální tonikum.

Kdykoliv nás obavy, pocit zranitelnosti nebo úzkost a deprese připravují o schopnost prociťovat fyzickou rozkoš a vášeň, může nám jasmínový olej dodat jistotu a potěšení.

Zatímco ve smyslové oblasti může jasmín znovu probudit vášeň a spojit ji s láskou, v mentálně-duchovní úrovni může obnovit tvůrčí schopnosti. Jasmín lze využít na zlepšení intuice a schopnosti vytvářet originální myšlenky - jasmín  pomáhá rozpustit všechny druhy podvědomých zábran a represí - přístupu k životu založeném na hodnotách neodpovídající duši a jejím skutečným touhám.

    
Můžete se nás zeptat či si naplánovat návštěvu:

www.biobeauty.cz
Provozovatel:
BioBeauty s.r.o.
Slezská 12
120 00 Praha 2
IČ: 26697700
DIČ: CZ26697700
informace:
info@biobeauty.cz
775 280 362