www.biobeauty.cz

ALHAMBRA Bio esenciální olej Galbanum

Výrobce:
Alhambra
Dostupnost:
externí sklad
Cena za ks bez DPH
211,- Kč
Cena za ks včetně DPH
255,- Kč
Tento produkt nelze momentálně objednat.

Bio esenciální olej Galbanum. Skvělé antirevmatické, antiarthritické, antispasmotické,  insekticidní  účinky.

5 ml

Galbanum esenciální olej má skvělé antirevmatické, antiarthritické, antispasmotické,  insekticidní  účinky. Tato esence byla známa již ve staré řecké a římské civilizaci. Většinou byla spalována jako vonné tyčinky, míchána do horkých lázní nebo užívána jako balzám či parfém pro své čerstvé, dřevité aroma.

Antiarthritické & Antireumatické účinky: Galbanum působí jako výborné tonikum zlepšující krevní oběh, pomáhá vylučovat z těla toxické látky - přebytečnou vodu, soli a kyselinu močovou, která je příčinou vzniku arthritis a dny. Stimuluje cirkulaci krve a lymfy.

Antispasmodické účinky: Galbanum má výborné využití při léčbě svalových křečí, pomáhá zrelaxovat svaly a nervy. Lze využít i při léčbě deprese.

Detoxikace a bělení pleti: Tento olej pomáhá vyčistit pozůstatky akné, skvrny na pleti a pomáhá odstranit toxiny z krve. Reguluje i produkci hormonů a napomáhá pleti vypadat zdravě a mladě. Rychleji léčí jizvy, které vyhlazuje. Má také skvělé zvláčňující účinky, což jistě všichni ocení, neboť podporuje flexibilitu pokožky. Napíná povadlou pokožku obličeje, vyhlazuje vrásky a v podstatě dodává pleti přírodní facelift. Znaménka nebo hluboké vrásky mohou být touto esencí též léčeny. Pleti dodává hladký, sametový vzhled. Ideální na obličej v oleji z Kamélie.

Insekticidní účinky: vůně galbana je silným odpuzovačem hmyzu. Využívám jej též při tvorbě interiérových vůní a pomáhá vyhnat z bytu hmyz, mravence a šváby.

Anti parasitické účinky: Galbanum je velmi efektivní při zbavování se vnitřních parazitů, ideální přidejte do koupele nebo šamponu.

 

    
Můžete se nás zeptat či si naplánovat návštěvu:

www.biobeauty.cz
Provozovatel:
BioBeauty s.r.o.
Slezská 12
120 00 Praha 2
IČ: 26697700
DIČ: CZ26697700
informace:
info@biobeauty.cz
775 280 362