www.biobeauty.cz

ALHAMBRA Bio esenciální olej Geranium bourbon

Výrobce:
Alhambra
Dostupnost:
externí sklad
Cena za ks bez DPH
393,- Kč
Cena za ks včetně DPH
475,- Kč
Tento produkt nelze momentálně objednat.

Bio esenceální olej Geranium bourbon. Léčí horkost a záněty, uvolňuje nervy a zklidňuje stavy úzkosti.  

10 ml

Geránium esenciální olej se vyrábí destilací listů pelargonie. Používá se při výrobě parfémů a také často jako náhražka růžového oleje.
Olej léčí horkost a záněty, uvolňuje nervy a zklidňuje stavy úzkosti. Jeho protizánětlivé účinky mohou být srovnávány s levandulí, či heřmánkem. Geránium je vhodné při kožní infekci, jako je akné, lišej a dermatomykóza. Olej působí analgeticky a antispasticky, lze jej využít i při revmatismu. Pro své stahující tj. flebotonické účinky pomáhá při hemoroidech, křečových žilách či nadměrném menstruačním krvácení. Je indikován při chronické úzkosti, neplodnosti a při menopauze.
Tento olej obecně velmi uvolňuje mysl, konejší vzrušení, odstraňuje frustraci a podrážděnost. Geránium skýtá pocit klidné síly a jistoty. Má velmi známé afrodiziakální účinky, posiluje ženskou tvořivou energii a je určen těm, jejichž racionalita a sebeovládání upírá místo citům a dojmům. Olej nám pomáhá znovu se spojit s naším pocitovým životem a zažívat zdravou touhu radosti a potěšení. S tím přichází i větší schopnost důvěrné komunikace - kdy schopnost přijímat a prožívat je stejně důležitá jako síla dávat a vyjadřovat. 

Můžete se nás zeptat či si naplánovat návštěvu:

www.biobeauty.cz
Provozovatel:
BioBeauty s.r.o.
Slezská 12
120 00 Praha 2
IČ: 26697700
DIČ: CZ26697700
informace:
info@biobeauty.cz
775 280 362